XIX. sz. eleje. Aquilles Lepin 18K arany női zsebóra, arany felhúzókulccsal, melyen geometrikus és templom ábrázolás látható. kézi vésett és zománcberakásos hátlappal, rajta kis horpadás. Működő szerkezettel. / Early XIXth century. Aquilles Lepin 18 C gold pocket watch, with ornamented winging key. 8 rubys working mechanics 28 g
cca 1900 Korai IWC (JWC) 14K arany zsebóra, dupla fedelű. Jelzett tokkal, szerkezettel. Felhúzókorona, gyűrű cserélt. Működő szerkezettel. / Early IWC (JWC 1895 - 1905) 14 C gold bocket watch, with working mechanics 90g
Kínai ezüst halotti / temetési maszk. Liao dinasztiabeli (907-1125) férfi maszk vélhetően későbbi, Csing dinasztiabeli (1644-1911) másolata. Pocolt, nagy tisztaságú ezüst / Antique Chinese silver funerary / death mask of a man. Probably a Liao-dinasty mask's copy from the Tsing-dinasty. Handmade. 89g, 21x18 cm
1889 ezüst ( Ag.) emlék kupa " A Budapesti Polgári Lővészegyesület 200 éves fennállása emlékéül" felirattal Ferenc József arcképével, jelzett, mesterjeggyel (HJ), m:19,5 cm, netto:199 g / Silver chalice with hallmark
XVIII. század: Poncolt ezüst puskaveretek. Gazdagon díszített, figurális díszítéssel (kutyás őr) összesen 215 g / XVIIIth century. Handmade silver gun curbings for gun. With figural ornaments. Total 215 g
Ezüst (Ag.) cukordoboz aranyfácán figurával a tetején, jelzett, mesterjeggyel (JB), belül aranyozott, kulcs nélkül, jó állapotban, m:13 cm, 13×10 cm, nettó: 330 g / Silver sugar box, with pheasant figure, with hallmark, golden inside, without key, in good condition
1892 Szabadka, lóverseny díjugratás verseny II. helyezettjének díja. Kristály bonbonniere, Jelzett gravírozott ezüst tetővel Nettó: 59 g / 1892 M. Theresiopel horse race (steeplechase) award. II. prize. Crystal bowl with silver lild net: 59 g d:12 cm