Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 20

19000.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
19001.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Kínai ezüst halotti / temetési maszk. Liao dinasztiabeli (907-1125) férfi maszk vélhetően későbbi, Csing dinasztiabeli (1644-1911) másolata. Pocolt, nagy tisztaságú ezüst / Antique Chinese silver funerary / death mask of a man. Probably a Liao-dinasty masks copy from the Tsing-dinasty. Handmade. 89g, 21x18 cm
19002.

Kínai ezüst halotti / temetési maszk. Liao dinasztiabeli (907-1125) férfi maszk vélhetően későbbi, Csing dinasztiabeli (1644-1911) másolata. Pocolt, nagy tisztaságú ezüst / Antique Chinese silver funerary / death mask of a man. Probably a Liao-dinasty mask's copy from the Tsing-dinasty. Handmade. 89g, 21x18 cm

Kikiáltási ár:
600 000 Ft
1 621,62
1 764,71
1913 ezüst (Ag.) kiöntő készlet, elefántcsont gyűrűkkel, jelzett, mesterjeggyel (HS), összesen: 4 db, nettó: 1255 g
19003.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
1 058,82
Ezüst (Ag.) perzsa teakiöntő, jelzett, poncolt, csont fogóval, m:18 cm, bruttó: 530g
19004.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Ezüst (Ag.) tálca, plasztikus búzaszál és szőlő fürt díszekkel, jelzett, 34×51 cm, nettó:1877 g / Silver tray with hallmark
19005.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
1889 ezüst ( Ag.) emlék kupa A Budapesti Polgári Lővészegyesület 200 éves fennállása emlékéül felirattal Ferenc József arcképével, jelzett, mesterjeggyel (HJ), m:19,5 cm, netto:199 g / Silver chalice with hallmark
19006.

1889 ezüst ( Ag.) emlék kupa " A Budapesti Polgári Lővészegyesület 200 éves fennállása emlékéül" felirattal Ferenc József arcképével, jelzett, mesterjeggyel (HJ), m:19,5 cm, netto:199 g / Silver chalice with hallmark

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
XVIII. század: Poncolt ezüst puskaveretek. Gazdagon díszített, figurális díszítéssel (kutyás őr) összesen 215 g /  XVIIIth century. Handmade silver gun curbings for gun. With figural ornaments. Total 215 g
19007.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Ezüst (Ag.) cukordoboz aranyfácán figurával a tetején, jelzett, mesterjeggyel (JB), belül aranyozott, kulcs nélkül, jó állapotban, m:13 cm, 13×10 cm, nettó: 330 g / Silver sugar box, with pheasant figure, with hallmark, golden inside, without key, in good condition
19008.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1892 Szabadka, lóverseny díjugratás verseny II. helyezettjének díja. Kristály bonbonniere, Jelzett gravírozott ezüst tetővel Nettó: 59 g /  1892 M. Theresiopel horse race (steeplechase) award. II. prize. Crystal bowl with silver lild net: 59 g d:12 cm
19009.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Ezüst (Ag.) indiai elefántos korsó, jelzett, poncolt, nettó: 366 g, m:13 cm / Silver jar, with hallmark
19010.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ezüst (Ag.) indiai elefántos korsó, jelzett, poncolt, nettó: 318 g m:13 cm / Silver jar, with hallmark
19011.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft