Várkonyi Ferenczy László (1906-?): Pilisszentlászló 1942. Akvarell, pa... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/27/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~10684/Varkonyi-Ferenczy-Laszlo-1906-Pilisszentlaszlo-1942-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett~II1503689
1503689
10112
27
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Várkonyi Ferenczy László (1906-?): Pilisszentlászló 1942. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 39×50 cm
: tánczos_gábor