Nagy Lajos (1949- ) 1995. "Mementote Almae Matris 1870 - Nagykálló - 1995 / Budai Nagy Antal Szakközépiskola - Korányi Frigyes Gimnázium" Br emlékérem (113,4g/61mm) T:2 patina / Hungary 1995. "Mementote Almae Matris 1870 - Nagykálló - 1995 / Budai Nagy Antal Vocational School - Korányi Frigyes High School" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Nagy (113,4g/61mm) C:XF patina