Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 78

Konyorcsik János (1926-2010) DN KORBAN ÉLTEM ÉN E FÖLDÖN Radnóti Miklós idézetes Br plakett (175,53g/87mm) T:2 / Hungary ND KORBAN ÉLTEM ÉN E FÖLDÖN quote from poet Miklós Radnóti, Br plaque. Sign.: János Konyorcsik (175,53g/87mm) T:XF
30170.

Konyorcsik János (1926-2010) DN "KORBAN ÉLTEM ÉN E FÖLDÖN" Radnóti Miklós idézetes Br plakett (175,53g/87mm) T:2 / Hungary ND "KORBAN ÉLTEM ÉN E FÖLDÖN" quote from poet Miklós Radnóti, Br plaque. Sign.: János Konyorcsik (175,53g/87mm) T:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lapis András (1942-) 1990. 75 éve Megindult az Autóbuszközlekedés Budapesten B.K.V. 1990 kétoldalas Br plakett (461,39g/90x108mm) T:2 / Hungary 1990. 75th anniversary of the Autobus Transportation in Budapest B.K.V. 1990 double-sided Br plaque. Sign.: András Lapis (461,39g/90x108mm) C:XF
30171.

Lapis András (1942-) 1990. "75 éve Megindult az Autóbuszközlekedés Budapesten B.K.V. 1990" kétoldalas Br plakett (461,39g/90x108mm) T:2 / Hungary 1990. "75th anniversary of the Autobus Transportation in Budapest B.K.V. 1990" double-sided Br plaque. Sign.: András Lapis (461,39g/90x108mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1935. Gombocz Zoltán 1877-1935 / Az Eötvös Collegium volt tagjainak Szövetsége in memoriam - Magna Hungaria kétoldalas Br emlékérem (186g/70,5mm) T:1 ph. / Hungary 1935. Zoltán Gombocz 1877-1935 / Alliance of the former members of the Eötvös Collegium in memoriam - Magna Hungaria two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (186g/70,5mm) C:UNC edge error
30172.

Madarassy Walter (1909-1994) 1935. "Gombocz Zoltán 1877-1935 / Az Eötvös Collegium volt tagjainak Szövetsége in memoriam - Magna Hungaria" kétoldalas Br emlékérem (186g/70,5mm) T:1 ph. / Hungary 1935. "Zoltán Gombocz 1877-1935 / Alliance of the former members of the Eötvös Collegium in memoriam - Magna Hungaria" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (186g/70,5mm) C:UNC edge error

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Martsa István (1899-1986) 1964. Bábolnai Állami Gazdaság egyoldalas Br plakett (334g/~86mm) T:1 / Hungary 1964. State Holding of Bábolna one-sided Br plaque. Sign.: István Martsa (334g/~86mm) T:UNC
30173.

Martsa István (1899-1986) 1964. "Bábolnai Állami Gazdaság" egyoldalas Br plakett (334g/~86mm) T:1 / Hungary 1964. "State Holding of Bábolna" one-sided Br plaque. Sign.: István Martsa (334g/~86mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Murányi Gyula (1881-1920) ~1908. Anyánk egyoldalas Br plakett (254g/105,5x118,5mm) T:1 / Hungary ~1908. Our Mother one-sided Br relief. Sign.: Gyula Murányi (254g/105,5x118,5mm) C:UNC HP 3660.
30174.

Murányi Gyula (1881-1920) ~1908. "Anyánk" egyoldalas Br plakett (254g/105,5x118,5mm) T:1 / Hungary ~1908. "Our Mother" one-sided Br relief. Sign.: Gyula Murányi (254g/105,5x118,5mm) C:UNC HP 3660.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Nagy István János (1938-) ~1980. Rippl Rónai József egy oldalas Br plakett (399g/125mm) T:2 / Hungary ~1980. Rippl Rónai József one-sided Br plaque. Sign.: István János Nagy (399g/125mm) C:XF
30175.

Nagy István János (1938-) ~1980. "Rippl Rónai József" egy oldalas Br plakett (399g/125mm) T:2 / Hungary ~1980. "Rippl Rónai József" one-sided Br plaque. Sign.: István János Nagy (399g/125mm) C:XF

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Nagy Lajos (1949- ) 1995. Mementote Almae Matris 1870 - Nagykálló - 1995 / Budai Nagy Antal Szakközépiskola - Korányi Frigyes Gimnázium Br emlékérem (113,4g/61mm) T:2 patina / Hungary 1995. Mementote Almae Matris 1870 - Nagykálló - 1995 / Budai Nagy Antal Vocational School - Korányi Frigyes High School Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Nagy (113,4g/61mm) C:XF patina
30176.

Nagy Lajos (1949- ) 1995. "Mementote Almae Matris 1870 - Nagykálló - 1995 / Budai Nagy Antal Szakközépiskola - Korányi Frigyes Gimnázium" Br emlékérem (113,4g/61mm) T:2 patina / Hungary 1995. "Mementote Almae Matris 1870 - Nagykálló - 1995 / Budai Nagy Antal Vocational School - Korányi Frigyes High School" Br commemorative medallion. Sign.: Lajos Nagy (113,4g/61mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Osváth Mária (1921- ) 1973. Hermann Ottó 1835-1914 egyoldalas Br plakett (431g/142-143mm) T:1 / Hungary 1973. Ottó Hermann 1835-1914 Br one-sided Br plaque. Sign.: Mária Osváth (431g/142-143mm) C:UNC
30177.

Osváth Mária (1921- ) 1973. "Hermann Ottó 1835-1914" egyoldalas Br plakett (431g/142-143mm) T:1 / Hungary 1973. "Ottó Hermann 1835-1914" Br one-sided Br plaque. Sign.: Mária Osváth (431g/142-143mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Osváth Mária (1921- ) 1974. Aba-Novákné Kató 1896-1958 egyoldalas Br plakett (794g/148mm) T:1,1- / Hungary 1974. Kató Aba-Novákné 1896-1958 one-sided Br plaque. Sign.: Mária Osváth (794g/148mm) C:UNC,AU
30178.

Osváth Mária (1921- ) 1974. "Aba-Novákné Kató 1896-1958" egyoldalas Br plakett (794g/148mm) T:1,1- / Hungary 1974. "Kató Aba-Novákné 1896-1958" one-sided Br plaque. Sign.: Mária Osváth (794g/148mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Osváth Mária (1921- ) 1982. Ilosvai Varga József 1895-1978. Br plakett (296g/117,5-115,5mm) T:1,1- / Hungary 1982. József Ilosvai Varga 1895-1978. Br plaque. Sign.: Mária Osváth (296g/117,5-115,5mm) C:UNC,AU
30179.

Osváth Mária (1921- ) 1982. "Ilosvai Varga József 1895-1978." Br plakett (296g/117,5-115,5mm) T:1,1- / Hungary 1982. "József Ilosvai Varga 1895-1978." Br plaque. Sign.: Mária Osváth (296g/117,5-115,5mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Reményi József (1887-1977) 1934. Országos Magyar Dalosszövetség Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (A magyarországi énekkoncert emlékére) ezüstözött Br emlékérem, Reményi jelölés nélkül! (191,55g/80mm) T:2 / Hungary 1934. Hungarian National Singing Association Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (In commemoration of the Hungarian Singer Concert) silver plated Br medallion, without Reményi mark (191,55g/80mm) C:XF
30180.

Reményi József (1887-1977) 1934. "Országos Magyar Dalosszövetség Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (A magyarországi énekkoncert emlékére)" ezüstözött Br emlékérem, Reményi jelölés nélkül! (191,55g/80mm) T:2 / Hungary 1934. "Hungarian National Singing Association Budapest 1867 / Zur erinnerung des Ungarischen Sängerkonzertes (In commemoration of the Hungarian Singer Concert)" silver plated Br medallion, without Reményi mark (191,55g/80mm) C:XF

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Rajki László (1939- ) 1983. Simon Bolivar 1789-1830 Br hátlapi nagyminta (538g/142mm) T:1 kis patina / Hungary 1983. Simon Bolivar 1789-1830 Br large size Br coin modell. Sign.: László Rajki (538g/142mm) C:UNC small patina
30181.

Rajki László (1939- ) 1983. "Simon Bolivar 1789-1830" Br hátlapi nagyminta (538g/142mm) T:1 kis patina / Hungary 1983. "Simon Bolivar 1789-1830" Br large size Br coin modell. Sign.: László Rajki (538g/142mm) C:UNC small patina

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft