Magyar díjplakettek

Tételek száma: 12

Ágh Fábián Sándor (1954- ) 2010- Balázs Béla-díj egyoldalas Br plakett, peremén Ágh jelzéssel és 10/9 sorszámmal (240g/80mm) T:1,1- / Hungary 2010- Balázs Béla-díj one sided Br award, with Ágh makers mark and 10/9 serial number on the edge. Sign.: Fábián Sándor Ágh (240g/80mm) C:UNC,AU
30232.

Ágh Fábián Sándor (1954- ) 2010- "Balázs Béla-díj" egyoldalas Br plakett, peremén "Ágh" jelzéssel és "10/9" sorszámmal (240g/80mm) T:1,1- / Hungary 2010- "Balázs Béla-díj" one sided Br award, with "Ágh" makers mark and "10/9" serial number on the edge. Sign.: Fábián Sándor Ágh (240g/80mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Czinder Antal (1937-) 1989. Füst Milán / Füst Milán Költői Díj Br plakett, eredeti dísztokban (495g/97mm) T:1-,2 / Hungary 1989. Füst Milán / Füst Milán Költői Díj Poets Award, Br plaque in original case. Sign.: Antal Czinder (495g/97mm) C:AU,XF
30233.

Czinder Antal (1937-) 1989. "Füst Milán / Füst Milán Költői Díj" Br plakett, eredeti dísztokban (495g/97mm) T:1-,2 / Hungary 1989. "Füst Milán / Füst Milán Költői Díj" Poet's Award, Br plaque in original case. Sign.: Antal Czinder (495g/97mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973- Apáczai Csere János díj egyoldalas Br plakett (312g/81mm) T:1 / Hungary 1973- Apáczai Csere János díj one-sided Br plaque. Sign.: Andás Kiss Nagy (312g/81mm) C:UNC
30234.

Kiss Nagy András (1930-1997) 1973- "Apáczai Csere János díj" egyoldalas Br plakett (312g/81mm) T:1 / Hungary 1973- "Apáczai Csere János díj" one-sided Br plaque. Sign.: Andás Kiss Nagy (312g/81mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
30235.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Rajki László (1939-) 1980. Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild Hild János-díj Br domborműve (117x127mm/422g) T:1- kis patina / Hungary 1980. Szentedre, Ville Honorée de la Medaille Hild Br relief of the Hild János Award. Sign.: László Rajki (117x127mm/422g) C:AU small patina
30236.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Rajki László (1939-) 2002. Nicolás Müller-díj / Nicolás Müller FIAP - Regionális Műhely - Orosháza kétoldalas Br plakett (98mm/455g) T:2 patina / Hungary 2002. Nicolás Müller Award / Nicolás Müller FIAP - Regional Workshop - Orosháza double-sided Br plaque (98mm/455g) C:XF patina
30237.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Soltra Elemér (1922-2013) 2007- Tarnai Andor-díj egyoldalas Br plakett (893g/148mm) T:1 / Hungary 2007- Andor Tarnai-Award one-sided Br plaque (893g/148mm) C:UNC
30238.

Soltra Elemér (1922-2013) 2007- "Tarnai Andor-díj" egyoldalas Br plakett (893g/148mm) T:1 / Hungary 2007- "Andor Tarnai-Award" one-sided Br plaque (893g/148mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Ifj. Szlávics László (1959- ) 1993- Dr. Flór Ferenc egyoldalas Br plakett, díjplakett a magyar katonai egészségügyben szolgálók számára, eredeti adományozói tokban, miniatűr jelvénnyel (plakett 70x97mm/199,58g; jelvény 20mm) T:1 / Hungary 1993- Ferenc Flór MD. one-sided Br award plaque for those who serving in the Hungarian Armed Forces Health Care, in original case with miniature pin. Sign.: László Szlávics (plaque 70x97mm/199,58g; pin 20mm) C:UNC
30239.

Ifj. Szlávics László (1959- ) 1993- "Dr. Flór Ferenc" egyoldalas Br plakett, díjplakett a magyar katonai egészségügyben szolgálók számára, eredeti adományozói tokban, miniatűr jelvénnyel (plakett 70x97mm/199,58g; jelvény 20mm) T:1 / Hungary 1993- "Ferenc Flór MD." one-sided Br award plaque for those who serving in the Hungarian Armed Forces Health Care, in original case with miniature pin. Sign.: László Szlávics (plaque 70x97mm/199,58g; pin 20mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szöllőssy Enikő (1939- ) 1991. Szent-Györgyi Albert-díj Br plakett (166g/79mm) T:1,1- kis patina / Hungary 1991. Szent-Györgyi Albert-díj Br award plaque. Sign.: Enikő Szöllősy (166g/79mm) C:UNC,AU small patina
30240.

Szöllőssy Enikő (1939- ) 1991. "Szent-Györgyi Albert-díj" Br plakett (166g/79mm) T:1,1- kis patina / Hungary 1991. "Szent-Györgyi Albert-díj" Br award plaque. Sign.: Enikő Szöllősy (166g/79mm) C:UNC,AU small patina

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Varga Miklós (1928- ) DN Miskolcért / Diósgyőri vár Br emlékérem, díjérem (143g/70mm) T:1- / Hungary ND For Miskolc / Diósgyőr Castle Br award medallion. Sign.: Miklós Varga (143g/70mm) C:AU
30241.

Varga Miklós (1928- ) DN "Miskolcért / Diósgyőri vár" Br emlékérem, díjérem (143g/70mm) T:1- / Hungary ND "For Miskolc / Diósgyőr Castle" Br award medallion. Sign.: Miklós Varga (143g/70mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vígh Tamás (1926-2010) 1992. József Attila-díj Br plakett (260g/80mm) T:2 apró ph. / Hungary 1992. József Attila-díj Literature Award, Br plaque. Sign.: Tamás Vígh (260g/80mm) C:XF tiny edge error
30242.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
2001. Kemény János-díj a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság által adományozott Br díjplakett (315g/84mm) T:1- / Hungary 2001. Kemény János-díj Br Award plaque by the John von Neumann Computer Society (315g/84mm) C:AU
30243.

2001. "Kemény János-díj" a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság által adományozott Br díjplakett (315g/84mm) T:1- / Hungary 2001. "Kemény János-díj" Br Award plaque by the John von Neumann Computer Society (315g/84mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft