Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 6

Diezels Niederjagd. Siebente ungearbeitete Auflage. Herausgegeben von Gustav Freiherr von Nordenflycht. Mit 12 Jagdhund Kassebildern in Farbedruck. Berlin, 1892. Paul Parey. Illusztrált egészvászon kötésben, jó állapotban. / Book about hunting dogs. In full linen binding.
12450.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16
Preußen,Wilhelm von: Aus meinem Jagdtagebuch. Stuttgart und Berlin, 1912. DVA Deutsche Verlags-Anstalt. Dedikált. egészvászon kötésben / With autograph signature in linen binding
12451.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Reminiczyky Károly: Kassai vadászhistóriák. Kassa, 1940, Wiko Kő és Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, a borítékkiadás címlapja bekötve. Jó állapotban. / In full linen binding, good condition.
12452.

Reminiczyky Károly: Kassai vadászhistóriák. Kassa, 1940, "Wiko" Kő és Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, a borítékkiadás címlapja bekötve. Jó állapotban. / In full linen binding, good condition.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17
Bársony István: Vadásztáska. Bp., 1903, Magyar Hírlap. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. /  In worn cloth binding, otherwise in good condition.
12453.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szederjei Ákos: Vadcsapáson. Bp., 1961, Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. / Paperback, in good condition.
12454.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bársony István: Magyar Földön. Természet és vadászat.Olgyay Ferencz képeivel. Első kiadás. Budapest, (1910), Athenaeum, 1 t.+154+1p.+12 t. Kiadói, festett és aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos elülső borítóval, a hátsó borítón a vászon hullámos./ István Bársony: On Hungarian Land, with the illustrations of Ferenc Olgyay. First edition. Budapest, 1910, Athenaeum, 1 t.+154+1 p.+12 t. Illustrated, painted ang gilt linenbinding, with a little bit worn cover, with a little bit damaged spine, the front cover is littlee bit spotty, and the back covers linen is wavy.
12455.

Bársony István: Magyar Földön. Természet és vadászat.Olgyay Ferencz képeivel. Első kiadás. Budapest, (1910), Athenaeum, 1 t.+154+1p.+12 t. Kiadói, festett és aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos elülső borítóval, a hátsó borítón a vászon hullámos./ István Bársony: On Hungarian Land, with the illustrations of Ferenc Olgyay. First edition. Budapest, 1910, Athenaeum, 1 t.+154+1 p.+12 t. Illustrated, painted ang gilt linenbinding, with a little bit worn cover, with a little bit damaged spine, the front cover is littlee bit spotty, and the back cover's linen is wavy.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft