Dr. Rapcsányi Jakab: Baja és Bács Bodrog vármegye községei. Magyar Városok Monográfiája XIV. Budapest, 1934, 671 p.+12 t. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Képekkel, táblázatokkal, és térképekkel illusztrált kötet. A borító sarkai kopottak. A gerince némileg sérült. A lapélek enyhén foltosak.