Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Juhász. Bronz, jelzett, márvány talapz... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/26/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-plakettek~10255/Olcsai-Kiss-Zoltan-1895-1981-Juhasz-Bronz-jelzett-marvany-talapzaton-m17-cm~II1440917
1440917
11125
26
24000
Statues, plaquettes
Leírás: Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Juhász. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:17 cm
: vörös_iván