Szabó Gyula (?-): Három ágú gyertyatartó, bronz, jelzett, kopás nyomok... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/26/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargy-antikvitas~10677/Szabo-Gyula--Harom-agu-gyertyatarto-bronz-jelzett-kopas-nyomokkal-m18-cm-h23-cm-~II1472913
1472913
11111
26
Art, antiquities
Leírás: Szabó Gyula (?-): Három ágú gyertyatartó, bronz, jelzett, kopás nyomokkal, m:18 cm, h:23 cm / Copper candlestick
: vörös_iván