1853 Kubinyi Ferenc: Mutatvány Magyarország képekben czimű munkához. Kézzel színezett nagyméretű fametszet. Varzsányi J. mérnök rajza, Rajta feliratozott városképek, többek között Buda, Szepesváralja. hajtásnyomokkal. 32x48 cm / large wood engraving.
cca 1853 Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából: Máramaros-Sziget és Szlatina, A Pietroszai havasok Borsánál Varsányi.kőrajza. / Lithograhy 21x27 cm
1854 Árpád fejedelemmé választása. A Pesti Műegyesület tagjainak 1854. évre. Nagyméretű könyomatos kép. Üvegezett keretben. Festette Kovács Mihály Egerben, kőre rajzolta Marin Savigne Párisban. Nyomtatta Lemercier Párisban. / Large lithographic image in glazed frame. Frame size: 90x70 cm
1854 Albert szász-coburg-gothai herceg (1819-1861) nagyméretű kőnyomatos portréja Ernestus jelzéssel / 1854 Large lithographic image of duke Albert von Sachsen (Saxony) 32x44 cm.
1854 Erzherzog Ferdinand Maximilian Joseph Maria von Österreich (1832-1867) osztrák herceg, Mexikó császára nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber jelzett kőrajza. / 1854 Ferdinand Max prince of Austria, Emperor of Mexico. Large lithographic image. Josef Kriehuber signed.
Page size: 37x48 cm
1854 Friedrich Egon von Fürstenberg (1813-1892) olmützi hercegérsek nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber jelzett kőrajza./ 1854 Erzbischof Friedrich Egon von Fürstenberg von Olmutz, Austrian-Czech cardinal Large lithographic image. Josef Kriehuber signed.
Page size: 37x48 cm
1854 Armand Jacques Achille Leroy de Saint-Arnaud, (1798-1854) francia marsall nagyméretű kőnyomatos portréja. / 1854 Armand Jacques Achille Leroy de Saint-Arnaud, (1798-1854) French marshall, military commander. Large lithographic image.Signed:
Page size: 30x41 cm
1854 Bernard Pierre Magnan (1791-1865) francia marsall nagyméretű kőnyomatos portréja. Belliard jelzett kőrajza. / 1854 Bernard Pierre Magnan (1791-1865) French marshall, military commander. Large lithographic image.Signed:
Image size: 30x38 cm