Metszetek

Tételek száma: 78

cca 1850 Viktor Emánuel olasz király nagyméretű kőnyomatos portréja. Jelzett kőrajz. / cca 1850 Large lithographic image of Italian king Victor Emanuel 32x45 cm.
11037.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
1850 George Sand (1804-1876) írónő nagyméretű kőnyomatos portréja T. C. jelzéssel / 1850 Large lithographic image of George Sand writer. Page size 34x44 cm
11038.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
1850 Feldzug in Ungarn 1848-1849. Kriegsscenen aus Ungarn nach Skizzen von Augenzeugen. (Az 1848-49-es magyar szabadságharc lithografált csataképei) 8 kép. Budai városrészletek, Lánchíd, Komorna, a mozgalmas kőnyomatokon. /  8 lithographic images of the revolution of Hungary many of them with images of Buda and historical buildings. 21x27,5
11039.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
1851 Nicolas Charles Victor Oudinot de Reggio (1791-1863) francia tábornok, Reggio Calabria II. hercege nagyméretű kőnyomatos portréja. Zéphrin Belliard jelzett kőrajza / 1851 Nicolas Charles Victor Oudinot de Reggio (1791-1863) french military officer, second prince of Reggio Calabria  Large lithographic image by Zéphrin Belliard. 29x39 cm
11040.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
cca 1853 Felix Ludwig Johann, Fürst zu Schwarzenberg (1800-1852) osztrák miniszterelnök és külügyminiszter nagyméretű kőnyomatos portréja.  Franz Heinrich llitográfiája. / cca 1853 Felix Schwarzenberg Ausrtian prime minister and statesman. Large lithographic image Page size:32x45 cm
11041.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
1853 Michele Viale Prela (1799-1860) olasz-francia bíboros nagygyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber kőrajza. / 1853 Michele Viale Prela (1799-1860) Italian-French cardinal.Large lithographic image.Signed: Joseph Kriehuber Page size: 38x52 cm Some stains at the edges.
11042.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
1853 Joseph Othmar von Rauscher (1797-1875)  osztrák lovag, bíbornok és bécsi hercegérsek. nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber litográfiája../ Joseph Othmar von Rauscher (1797-1875)  Cardinal and prince-bishop of Wienna's large lithographic image.Signed: Josef Kriehuber.  Page size: 37x47 cm
11043.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71
11044.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
1853 Joseph Chmel (1798-1858) Osztrák történész, levéltáros nagyméretű kőnyomatos portréja. Adolf Dauthage litográfiája / 1853 Joseph Chmel (1798-1858) Austrian historian, archiver's large lithographic image. page size: 34x49 cm
11045.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
11046.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
11047.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
1853 Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809-1853) spanyol államférfi, teoretikus nagyméretű kőnyomatos portréja./ Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809.1853) Spanish politican, theoretic's large lithographic image. image size: 27x34 cm
11048.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft