cca 1850 Viktor Emánuel olasz király nagyméretű kőnyomatos portréja. Jelzett kőrajz. / cca 1850 Large lithographic image of Italian king Victor Emanuel 32x45 cm.
1850 George Sand (1804-1876) írónő nagyméretű kőnyomatos portréja T. C. jelzéssel / 1850 Large lithographic image of George Sand writer. Page size 34x44 cm
1850 Feldzug in Ungarn 1848-1849. Kriegsscenen aus Ungarn nach Skizzen von Augenzeugen. (Az 1848-49-es magyar szabadságharc lithografált csataképei) 8 kép. Budai városrészletek, Lánchíd, Komorna, a mozgalmas kőnyomatokon. /
8 lithographic images of the revolution of Hungary many of them with images of Buda and historical buildings. 21x27,5
1851 Nicolas Charles Victor Oudinot de Reggio (1791-1863) francia tábornok, Reggio Calabria II. hercege nagyméretű kőnyomatos portréja. Zéphrin Belliard jelzett kőrajza / 1851 Nicolas Charles Victor Oudinot de Reggio (1791-1863) french military officer, second prince of Reggio Calabria Large lithographic image by Zéphrin Belliard. 29x39 cm
cca 1853 Felix Ludwig Johann, Fürst zu Schwarzenberg (1800-1852) osztrák miniszterelnök és külügyminiszter nagyméretű kőnyomatos portréja. Franz Heinrich llitográfiája. / cca 1853 Felix Schwarzenberg Ausrtian prime minister and statesman. Large lithographic image Page size:32x45 cm
1853 Joseph Othmar von Rauscher (1797-1875) osztrák lovag, bíbornok és bécsi hercegérsek. nagyméretű kőnyomatos portréja. Josef Kriehuber litográfiája../ Joseph Othmar von Rauscher (1797-1875) Cardinal and prince-bishop of Wienna's large lithographic image.Signed: Josef Kriehuber. Page size: 37x47 cm
1853 Joseph Chmel (1798-1858) Osztrák történész, levéltáros nagyméretű kőnyomatos portréja. Adolf Dauthage litográfiája / 1853 Joseph Chmel (1798-1858) Austrian historian, archiver's large lithographic image. page size: 34x49 cm
1853 Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809-1853) spanyol államférfi, teoretikus nagyméretű kőnyomatos portréja./ Juan Donoso Cortés, marqués de Valdegamas (1809.1853) Spanish politican, theoretic's large lithographic image. image size: 27x34 cm