1924 A Kopenhágai Jamboree 1924. A magyar cserkészcsapat részletes munkája. Sztrilich Pál közreműködéséval szerkesztette Hermann Győző. Bp., 1924, Magyar Versenycsapat, 120 p. Átkötött egészvászon kötés, foltos lapokkal. /
Renewed cloth binding, with stained pages.
1929-1933 Beszámoló a IV. VIlágjamboreeról. Budapest-Gödöllő 1933. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban. + Cserkészek Hivatalos Program. Lord Rothermere vendége, a magyar cserkész-fiúk látogatásának idejére. 1929. augusztus 13-22. 4 p.
1933 Jamboree album, Budapest-Gödöllő 1933. Szerk.: Radványi Kálmán. Bp., 1933, IV. Világjamboree Táborparancsnokság. Kiadói kissé foltos díszes egvászonkötésben, de egyébként jó állapotban, számos érdekes képpel, illusztrációval, írással. / With many interesting pictures, illustrations and writings. In ornated cloth binding.
1933 "Hungaria" feliratú cserkész fokos a gödöllői Jamboree-ról, réz fejjel, nád nyéllel, jó állapotban, m: 92 cm /
1933 Shepherd's axe, copper and reed, with "Hungaria" inscription on it, from the 1933 World Scout Jamboree held at Gödöllő, Hungary, h: 92 cm
1933 Gödöllői Jamboree, oklevél a külügyi csoport tolmácscsoport vezetőjének csendőrszázadosnak a jó munka elismeréséül. Táborparancsnoki pecséttel és a táborparancsnok, Teleki Pál saját kezű aláírásával. Jó állapotban, 47×31 cm