1975. "Aranykoszorús I. osztályú repülőgépvezető jelvény" jelzett aranyozott ezüst kitüntetés, a medalion nincs rögzítve T:1- RR! /
1975. "First class pilot badge with golden wreath", hallmarked gilt silver badge, the medallion is not fixed, it is a very rare version of this decoration! C:AU Rare!
11db kitüntetés pánton összefűzve: 1916. "A Katonai Érdemkereszt III. osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" zománcozott, jelzett Ag kitüntetés hadiszalagon + 1922. "Magyar Koronás Bronzérem vörös-fehér szegélyezésű szalagon (katonai tagozat)" aranyozott Br kitüntetés peremen "BRONZ" jelzéssel, mellszalagon + 1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremen jelzett Ag kitüntetés mellszalagon + 1916. "Károly-Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal + 1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés, peremen "BRONZ" jelzéssel, mellszalaggal + 1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, aranyozás lekopott + 1923. "II. osztályú nem katona állományú Tiszti Szolgálati Jel" aranyozott, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1940. "Erdélyi Emlékérem" cink emlékérem mellszalaggal. Szign.: Berán + Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" Br emlékérem mellszalagon kardokkal + Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, T:2,2-,3
11pcs of concatenated decorations: Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd class, with a war decoration and with swords" enamelled, hallmarked Ag decoration on wartime ribbon + 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown on Red-White Bordered Ribbon (Military Class)" gold plated Br decoration, on the edge with "BRONZE" hallmark, on ribbon + 1914. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark, on ribbon + 1916. "Karl Troop Cross" zinc decoration on ribbon + 1918. "Wound Medal" zinc decoration on ribbon. Sign.: R. Placht + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration, with "BRONZ" hallmark on the edge, on ribbon + 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration on ribbon, gilding worn out + 1923. "Officers' Distinction for Long Service non-Combatants, 2nd Class" gilt, silver plated, enamelled Br decoration on ribbon + 1940. "Transylvania Medal" zinc decoration on ribbon. Sign.: Berán + Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" Br decoration on ribbon and swords + Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration on ribbon C:XF,VF,F
NMK 178.,413.,133.,295.,328.,418.,275.,350.,428.
Német 3. Birodalom 1939. "Háborús Érdemkereszt I. Osztálya kardokkal" ezüstözött fém kitüntetés függőleges tűvel, gyártói jelzés nélkül (Wilhelm Deumer), hátlapon karcolt T:2- /
German Third Reich 1939. "War Merit Cross 1st Class without swords (Kriegsverdienstkreuz 1. Klasse mit Schwertern)" silver plated metal decoration with vertical pin, without makers mark (Wilhelm Deumer), on the back scratched C:VF