Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 79

12557.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Marschalkó Lia versei 1928: Egyedül az őszben. Budapest, Génius Kiadó. Szerző által Zsolt Bélának dedikált példány! Illusztrált kiadói papír kötésben. Jó állapotban.
12558.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nil:Lélekstációk. Békéscsabán, 1911, Tevan Adolf Bizománya. Felvágatlan példány. Illusztrált kiadói karton kötésben, kissé gyűrött borító
12559.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Takáts Sándor: Kémvilág Magyarországon. I. kötet. Bp., é.n. Franklin. 168 p. Kiadói papírborítékban. Jó állapotú, dedikált példány!
12560.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12561.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Lukianosz: Istenek, Halottak, Hetérák. Bp., 1958, Európa. 306 p. 16 egészoldalas szövegközti tábla, Szántó Piroska rajzaival. 772/1000-es, kézzel számozott példány. Kiadói aranyozott, egészbőr kötésben, szép állapotban.
12562.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12563.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12564.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Karinthy Frigyes: Barabbás. Hungária Könyvek, 1935. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Első kiadás! Maróti Géza két egész oldalas, színes fametszetével illusztrálva. Nem sorszámozott. Szép állapotban.
12565.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Babits Mihály ünnepi beszédei. Születése hatvanadik évfordulójának emlékére. Bev. Schöpflin Aladár. Számozott. (Bp.) 1943. Baumgarten Ferencz Irodalmi Alapítvány. (Hungária ny.) 1 t. (címkép) 60 p. 1 lev. Kiadói kartonált kötésben, gerincén sérült. Két lapon firkákkal. Könyvárusi forgalomba nem került, megjelent 300 példányban. Számozott: 300/96. számú példány
12566.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tíz írás a nyomdászatról. Előszó Bárczy István. Írták: Fitz József, Szentkúty Pál, Kozma Lajos, Durand Félix, Ferdinandy Gejza, Bródy László, Haiman-Kner György, Boér Pál, Magyary István és Kner Imre. Bp., 1942, Hungária ny. 217 p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. /Hungária Könyvek 9./ Kiadói félvászon kötésben, ex librisszel. Kiadói kartonált félvászonkötésben, szép állapotban
12567.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12568.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft