Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 26

1884 Ezüst (Ag.) esküvői tálca, mesterjeggyel (Josef G. Klinkosch), jelzett (Bécs), nettó:1500 g, d:41,5 cm. Tükrében az Andrássy és a Széchenyi család címereivel. A tálca gróf Széchenyi Aladár és gróf Andrássy Natália esküvőjére készült.
19000.

Kikiáltási ár:
1 100 000 Ft
2 972,97
3 235,29
Ezüst (Ag.) neoklasszicista gyertyatartó, öt ágú hat láng hellyel, jelzett (Diana 1867-1937), mesterjeggyel (EG), vésett részeszekkel, felső rész kivehető, apró horpadással, m:52 cm, nettó:1900 g
19001.

Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 297,30
1 411,76
Antik háromágú ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett Bécs, 1862, 13 - latos antik ezüst, AK mesterjeggyel, préselt, felső szár kivető, nettó: 760 g, m: 46 cm.
19002.

Antik háromágú ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett Bécs, 1862, 13 - latos antik ezüst, "AK" mesterjeggyel, préselt, felső szár kivető, nettó: 760 g, m: 46 cm.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
Ezüst szerviztálca, ovális, lépcsőzetes peremmel, Ag., nettó: 830gr., jelzett, Pest, cca 1940, GM mesterjeggyel, 45x32cm/ Silver service tray, oval, cascading rim, Ag., net.: 830 gr, marked, Pest, circa 1940, GM masters ticket, 45x32cm
19005.

Ezüst szerviztálca, ovális, lépcsőzetes peremmel, Ag., nettó: 830gr., jelzett, Pest, cca 1940, GM mesterjeggyel, 45x32cm/ Silver service tray, oval, cascading rim, Ag., net.: 830 gr, marked, Pest, circa 1940, GM master's ticket, 45x32cm

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
Ezüst art deco tortatál üveg betéttel, golyólábakon áll, Ag., nettó:462gr., jelzett, mesterjegy, cca 1930, Pest, d:33cm/ Silver art deco cake bowl with glass insert, bulletproof legs, Ag., net: 462gr, marked, circa 1930, Pest, d.: 33cm
19006.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Ezüst, neobarokk cukortartó, fedőn plasztikus rózsával, Ag., nettó: 326gr., jelzett, Pest, cca 1930, HAAR mesterjeggyel, m:12cm / Silver, neo-baroque sugar bowl, cover with roses, Ag, net., 326gr, marked, Pest, circa 1930, HAAR masters ticket, m. 12cm
19008.

Ezüst, neobarokk cukortartó, fedőn plasztikus rózsával, Ag., nettó: 326gr., jelzett, Pest, cca 1930, HAAR mesterjeggyel, m:12cm / Silver, neo-baroque sugar bowl, cover with roses, Ag, net., 326gr, marked, Pest, circa 1930, HAAR master's ticket, m. 12cm

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Ezüst (Ag.) séta gyertyatartó, udvaronc figurával, két ágú, jelzett (Diana 1867-1937), mesterjeggyel (KM) m:20 cm, nettó:200g
19009.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
cca 1980 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakásos markolattal, zománcozott hüvellyel, a markolaton gravírozott Rákosi Mátyás 60 év felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti, bélelt műbőr tokjában, pengehossz: 16,5 cm, teljes hossz: 28,5 cm, bruttó 233 g /  cca 1980 Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger with two-edged forged steel blade, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, enameled scabbard and engraving on the hilt, with hallmarks (P.V.), in its original artificial leather case, blade length: 16,5 cm, full length: 28,5 cm, gross weight: 233 g
19010.

cca 1980 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakásos markolattal, zománcozott hüvellyel, a markolaton gravírozott "Rákosi Mátyás 60 év" felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti, bélelt műbőr tokjában, pengehossz: 16,5 cm, teljes hossz: 28,5 cm, bruttó 233 g / cca 1980 Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger with two-edged forged steel blade, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, enameled scabbard and engraving on the hilt, with hallmarks (P.V.), in its original artificial leather case, blade length: 16,5 cm, full length: 28,5 cm, gross weight: 233 g

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
15
Antik ezüst (Ag.) füles tálca tartó, áttört széllel faun fej díszítéssel, fa tálcalappal, gravírozott családi címerrel, jelzett, nettó: 1140 g, 63×36 cm
19011.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
10
Ezüst (Ag.) ovális tálca, domború barokkmintás peremmel, jelzett, mesterjeggyel (TK), foltokkal, 50×33 cm, nettó:1440 g
19012.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Ezüst (Ag.) antik gyertyatartó, vésett, trébelt díszítéssel, apró horpadással, talapzat átfúrva, jelzett, bruttó: 680 g, m:38 cm
19013.

Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
382,35
Ezüst fagylaltos kehely, Scheffild (1901-07), 3db ebből egy kakas díszítéssel, Ag., nettó összsúly:330gr., jelzett, m:11cm/ Silver ice cream sundae, Scheffild (1901-07), of which 3 pieces of a rooster decor, Ag, total net weight.. 330gr, marked, m: 11cm
19014.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft