Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 40

11021.

Kikiáltási ár:
1 200 000 Ft
3 243,24
3 529,41
11022.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
cca 1860 A budai várat és a Lánchidat ábrázoló aranyozott, festett, faragott fa ládika. kulcsos zárral, kulcs nélkül, néhol kopásokkal. Die Pester Kettenbrücke felirattal. / cca 1860 Buda castle and the Chain-bridge. Painted and golded wooden box with a lock. Key is missing. Some wears on the box. 34x25x8 cm
11023.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Szecessziós tinta és írószertartó, ón- csiszolt üveg, csorba az üvegeken / Art nouveau ink and pen holder. Small fault on the glass 22×8 cm, 18×10 cm
11024.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1900 Kínai sárkányos asztali lámpa, réz lámpatest, zománc díszítéssel, pótolt burával, későbbi bekötéssel, apró zománchibákkal, sérült fa talapzattal, m:29 cm (lámpatest) / cca 1900 Chinese dragon table lamp with copper body, enameled ornament, on damaged wooden stand 29 cm
11025.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Antik mécsestartó, figurális (hindu) jelenettel, öntött vas, jelzés nélkül, m:42 cm (lánc nélkül)
11026.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
XIX. sz. Jelzett antik orosz szamovár, réz / XIXth century, Russia marked antique samovar. Brass. m:53 cm
11027.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Antik réz mikroszkóp, hiányos, jelzett Plöfd in Wien felirattal, kiegészítőkkel, eredeti sérült fa dobozában, m:25,5 cm/ Microscope made of brass with Plöfd in Wien inscription on it, some parts are missing, in its original wooden-case.
11028.

Antik réz mikroszkóp, hiányos, jelzett "Plöfd in Wien" felirattal, kiegészítőkkel, eredeti sérült fa dobozában, m:25,5 cm/ Microscope made of brass with "Plöfd in Wien" inscription on it, some parts are missing, in its original wooden-case.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
27
cca 1900 öntött vas dísztál, tudományok allegorikus ábrázolásával, jelzett (August Kitschelts Erben), hátoldalán repedéssel / Cast iron wall plate with the allegory of sciences d: 45 cm
11029.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
cca 1900 öntött vas dísztál, hónapok allegorikus ábrázolásával (július-december), jelzés nélkül, jó állapotban / Cast iron wall-plate, with the allegory of months d: 51 cm
11030.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
cca 1900 öntött vas dísztál, vadász életképpel, jelzés nélkül, jó állapotban / Cast iron wall-plate with hunting scene d: 62 cm
11031.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
cca 1900 Réz irattartó, gravírozott madaras-lepkés jelenetekkel, előlap pótolt / Copper table document holder, with engraved bird and butterfly motives 21×13 cm, m:17 cm
11032.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft