11005.
23. Lezárult nagyaukció
Metszetek
18 000 Ft
Nagy XVII. sz. metszet tétel: Összesen 12 db nagyméretű, díszes metszet: cca 1646, Ferencesrendi Capucinórium: Carographia Descriptio..., Díszcímlapok. Floreális, színezett díszkeretben. 6db. 25,5x34,5cm + cca 1646, Ferencesrendi Capucinórium: Carographia Descriptio..., Díszcímlapok, újkori spanyol stílusú díszekreteben: "Provincia di Tolosa", Provincia D'Andalusia". 2 db. 25,5x34,5cm + cca 1646, Ferencesrendi Capucinórium: Carographia Descriptio..., Díszcímlapok. Aragonia, Aquitania, Colonia... Gazdag spanyol stílusú florális keret mintával. 4db. 25,5x34,5cm / 12large etchings from the XVIIth century