Thierry, Amadé: Attila történeti kor- és jellemrajza
Jegyzetekkel fordította és felvilágosítá Szabó Károly.
Pest, 1855. Geibel Ármin. VIII, 183 l. 1 sztl. lev. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben, jó állapotban. Egy két enyhe folttal.