Militária

Tételek száma: 52

~1940. Levente díszjelvény aranyozott, zománcozott rézötvözet gomblyukjelvény. SZEBB JÖVŐT (25x21mm) T:1-,2 Hungary ~1940. Levente Badge of Honour gilt, enamelled copper alloy button badge (25x21mm) C:AU,XF Sallay 201.
30435.

~1940. "Levente díszjelvény" aranyozott, zománcozott rézötvözet gomblyukjelvény. "SZEBB JÖVŐT" (25x21mm) T:1-,2 Hungary ~1940. "Levente Badge of Honour" gilt, enamelled copper alloy button badge (25x21mm) C:AU,XF Sallay 201.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1940. Gyorslevente jelvény fém gomblyukjelvén (23,5x20mm) + 1942. Miskolc 1942 fém gyorslevente emlékérem (36mm) T:2 fny. Hungary ~1940. Levente qualification badge for motorised troops metal button badge (23,5x20mm) + 1942. Miskolc 1942 metal Levente qualification medal for motorised troops (36mm) C:XF ear mark Sallay 194.
30436.

~1940. "Gyorslevente jelvény" fém gomblyukjelvén (23,5x20mm) + 1942. "Miskolc 1942" fém gyorslevente emlékérem (36mm) T:2 fny.
Hungary ~1940. "Levente qualification badge for motorised troops" metal button badge (23,5x20mm) + 1942. "Miskolc 1942" metal Levente qualification medal for motorised troops (36mm) C:XF ear mark
Sallay 194.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
~1940. Csapattiszti jelvény zománcozott kitüntető jelvény jelzés nélkül T:2,2- zománchiba, sérült rögzítőpánt Hungary ~1940. Combat Leadership badge enamelled badge without makers mark C:XF,VF enamel error, damaged fold prong Sallay 1/a.
30437.

~1940. "Csapattiszti jelvény" zománcozott kitüntető jelvény jelzés nélkül T:2,2- zománchiba, sérült rögzítőpánt
Hungary ~1940. "Combat Leadership badge" enamelled badge without makers mark C:XF,VF enamel error, damaged fold prong
Sallay 1/a.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
~1949-1956. Kiváló Lövész Br és fém kitüntetés párnára varrva (40mm) T:2- Hungary ~1949-1956. Excellent Marksman Br and metal decoration on pillow (40mm) C:VF
30438.

~1949-1956. "Kiváló Lövész" Br és fém kitüntetés párnára varrva (40mm) T:2-
Hungary ~1949-1956. "Excellent Marksman" Br and metal decoration on pillow (40mm) C:VF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1952. Aknakutató zománcozott, aranyozott Br és Zn jelvény (2xklf) T:2,2- ütésnyom Hungary ~1952. Minesweeper enamelled, gold plated Br and Zn decoration (2xdiff) C:XF,VF ding
30439.

~1952. "Aknakutató" zománcozott, aranyozott Br és Zn jelvény (2xklf) T:2,2- ütésnyom
Hungary ~1952. "Minesweeper" enamelled, gold plated Br and Zn decoration (2xdiff) C:XF,VF ding

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Ausztria / Bécs 1909. A dicsőséges karintiai harcok századik évfordulójára 1809 ezüstözött Br emlékérem peremen jelzéssel. Szing.: E. Thurner (36mm) T:2,2- Austria / Vienna 1909. For the 100th Anniversary of the Glorious Fights in Carinthia 1809 marked silver plated Br commemorative medallion HAUPTMANN JOHANN HERMANN - HAUPTMANN FRIEDRICH HENSEL - DEN HELDENHÜTIGEN VERTEIDIGERN DER BLOCKHAUSER - PREDIL 15-18 MAI UND MALBORCHET 14-17 MAI 1809 / ZUR JAHRHUNDERTFEIER DER RUHMREICHEN KäMPFE IN KäRNTEN 1809 - GEWIDMET VOM KäRTNER VEREIN ALPENROSE IN WIEN 1909. Sign.: E. Thurner (36mm) C:XF,VF
30440.

Ausztria / Bécs 1909. "A dicsőséges karintiai harcok századik évfordulójára 1809" ezüstözött Br emlékérem peremen jelzéssel. Szing.: E. Thurner (36mm) T:2,2-
Austria / Vienna 1909. "For the 100th Anniversary of the Glorious Fights in Carinthia 1809" marked silver plated Br commemorative medallion "HAUPTMANN JOHANN HERMANN - HAUPTMANN FRIEDRICH HENSEL - DEN HELDENHÜTIGEN VERTEIDIGERN DER BLOCKHAUSER - PREDIL 15-18 MAI UND MALBORCHET 14-17 MAI 1809 / ZUR JAHRHUNDERTFEIER DER RUHMREICHEN KäMPFE IN KäRNTEN 1809 - GEWIDMET VOM KäRTNER VEREIN 'ALPENROSE' IN WIEN 1909". Sign.: E. Thurner (36mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lengyelország ~1939-1945. Katonai sapkajelvény (56x40mm) T:2 Poland ~1939-1945. Military cap badge (56x40mm) C:XF
30441.

Lengyelország ~1939-1945. Katonai sapkajelvény (56x40mm) T:2
Poland ~1939-1945. Military cap badge (56x40mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10
Német Birodalom 1915. Isten velünk van Br propaganda plakett. Szign.: Mayer (60,5mm) T:2 German Empire 1915. GOTT MIT UNS / ER HILFT DIR DURCH=DARUM HINDURCH=DEIN GOTT IST DEINE BURG Br propaganda medallion. Sign.: Mayer (60,5mm) C:XF
30442.

Német Birodalom 1915. "Isten velünk van" Br propaganda plakett. Szign.: Mayer (60,5mm) T:2
German Empire 1915. "GOTT MIT UNS / ER HILFT DIR DURCH=DARUM HINDURCH=DEIN GOTT IST DEINE BURG" Br propaganda medallion. Sign.: Mayer (60,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Német Birodalom ~1925-1930. Mini vaskereszt formájú festett fém emlékjelvény csokorszalaggal hátoldalon PATENT gyártói jelzéssel, sorszámozott (17x17mm) T:2,2- German Empire ~1925-1930. Mini iron cross-shaped painted metal commemorative badge with ribbon bow, with makers mark PATENT on the back, numbered (17x17mm) C:XF,VF
30443.

Német Birodalom ~1925-1930. Mini vaskereszt formájú festett fém emlékjelvény csokorszalaggal hátoldalon "PATENT" gyártói jelzéssel, sorszámozott (17x17mm) T:2,2- German Empire ~1925-1930. Mini iron cross-shaped painted metal commemorative badge with ribbon bow, with makers mark "PATENT" on the back, numbered (17x17mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Német 3. Birodalom 1939. II. Osztályú Vaskereszt kitüntetés mellszalaggal, gyártói jelzés nélkül T:1-,2 German Third Reich 1939. Iron Cross II. Class decoration with ribbon, without makers mark C:AU,XF
30444.

Német 3. Birodalom 1939. "II. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés mellszalaggal, gyártói jelzés nélkül T:1-,2
German Third Reich 1939. "Iron Cross II. Class" decoration with ribbon, without makers mark C:AU,XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Német 3. Birodalom 1939. Sebesülési jelvény, 2. típus, ezüst fokozat ezüstözött fém jelvény, készítő: 100 (Rudolf Wächtler & Lange, Mittweida) (44x36mm) T:2 German Third Reich 1939. Wound Badge, 2nd version, Silver Grade silver plated metal badge, maker: 100 (Rudolf Wächtler & Lange, Mittweida) (44x36mm) C:XF
30445.

Német 3. Birodalom 1939. "Sebesülési jelvény, 2. típus, ezüst fokozat" ezüstözött fém jelvény, készítő: 100 (Rudolf Wächtler & Lange, Mittweida) (44x36mm) T:2 German Third Reich 1939. "Wound Badge, 2nd version, Silver Grade" silver plated metal badge, maker: 100 (Rudolf Wächtler & Lange, Mittweida) (44x36mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
NSZK / Bajorország / Würzburg ~1960. Veterán érdemkereszt Br kitüntetés mellszalaggal T:1- FRG / Bayern / Würzburg ~1960. Veteran Cross of Merit Br decoration with ribbon C:AU
30446.

NSZK / Bajorország / Würzburg ~1960. "Veterán érdemkereszt" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- FRG / Bayern / Würzburg ~1960. "Veteran Cross of Merit" Br decoration with ribbon C:AU

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft