Militária

Tételek száma: 52

Osztrák-Magyar Monarchia / Horvátország ~1914-1918. A Nemzet a Betegekért horvát hadsegélyező, jelzett Ag emlékplakett. Szign.: Valdec-Zagreb (128,96g/56x64mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy / Croatia ~1914-1918. Narod za svoje nemocnike marked Ag plaque of Croatian military aid. Sign.: Valdec-Zagreb (128,96g/56x64mm) C:XF
30423.

Osztrák-Magyar Monarchia / Horvátország ~1914-1918. "A Nemzet a Betegekért" horvát hadsegélyező, jelzett Ag emlékplakett. Szign.: Valdec-Zagreb (128,96g/56x64mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy / Croatia ~1914-1918. "Narod za svoje nemocnike" marked Ag plaque of Croatian military aid. Sign.: Valdec-Zagreb (128,96g/56x64mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. 69. Gyalogezred zászló alakú zománcozott fém sapkajelvény ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE gyártói jelzéssel (30x18mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy ~1915. 69th Infantry Regiment flag shaped enamelled cap badge with makers mark ARKANZAS (30x18mm) C:XF
30424.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "69. Gyalogezred" zászló alakú zománcozott fém sapkajelvény "ARKANZAS VÁCI UTCA BUDAPEST VÉDVE" gyártói jelzéssel (30x18mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy ~1915. "69th Infantry Regiment" flag shaped enamelled cap badge with makers mark "ARKANZAS" (30x18mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Vörös Ördögök 1914-1915. fém emlékérem. Szign.: Lőcsey Ferenc (78mm) T:2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. The Red Devils 1914-1915. metal commemorative medallion. Sign.: Lőcsey Ferenc (78mm) C:VF HP 3411.
30425.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Vörös Ördögök 1914-1915." fém emlékérem. Szign.: Lőcsey Ferenc (78mm) T:2-
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "The Red Devils 1914-1915." metal commemorative medallion. Sign.: Lőcsey Ferenc (78mm) C:VF
HP 3411.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Az Adria Hősei - von Lerch - von Trapp - U-12 - U-5 / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915 Zn emlékérem. Szign.: Heim-Zita (45mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. Den Helden der Adria - von Lerch - von Trapp - U-12 - U-5 / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915 Zn commemorative medallion. Sign.: Heim-Zita (45mm) C:XF
30426.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Az Adria Hősei - von Lerch - von Trapp - U-12 - U-5 / Vöröskereszt Háborús Segélyiroda 1914-1915" Zn emlékérem. Szign.: Heim-Zita (45mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Den Helden der Adria - von Lerch - von Trapp - U-12 - U-5 / Rotes Kreuz Kriegshilfsbüro Kriegsfürsorge Amt 1914-1915" Zn commemorative medallion. Sign.: Heim-Zita (45mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. Hötzendorf vezérezredes Zn emlékérem M&W.ST gyártói jelzéssel (54mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy ~1915. Hötzendorf colonel general Zn commemorative medallion with makers mark M&W.ST. GENERALOBERST VON HÖTZENDORF / FEINDE RINGSUM - SIEG ODER TOD! 1914-1915 - AUF ZUM KAMPF! (54mm) C:XF,VF
30427.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1915. "Hötzendorf vezérezredes" Zn emlékérem "M&W.ST" gyártói jelzéssel (54mm) T:2,2-
Austro-Hungarian Monarchy ~1915. "Hötzendorf colonel general" Zn commemorative medallion with makers mark "M&W.ST". "GENERALOBERST VON HÖTZENDORF / FEINDE RINGSUM - SIEG ODER TOD! 1914-1915 - AUF ZUM KAMPF!" (54mm) C:XF,VF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1916. A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred dicsőséges és győzedelmes harczai emlékére 1914-1915-1916 ovális fém jelvény bőr csatra fűzve (54x33mm) T:2- patina Hungary 1916. Hungarian Royal 30th Honved Infantry Regiment of Budapest 1914-1915-1916 oval metal badge on leather buckle. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (54x33mm) C:VF patina HP 2327.
30428.

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred dicsőséges és győzedelmes harczai emlékére 1914-1915-1916" ovális fém jelvény bőr csatra fűzve (54x33mm) T:2- patina
Hungary 1916. "Hungarian Royal 30th Honved Infantry Regiment of Budapest 1914-1915-1916" oval metal badge on leather buckle. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (54x33mm) C:VF patina
HP 2327.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. Magyar Királyi 310. Honvéd Gyalogezred III. Zászlóalj - STRYPA FRONT bronzozott tombak sapkajelvény (43x25m) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1916. 310th Honved Infantry Regiment 3rd Battalion, Strypa Front bronze-plated tombac cap badge (43x25mm) C:XF
30429.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Magyar Királyi 310. Honvéd Gyalogezred III. Zászlóalj - STRYPA FRONT" bronzozott tombak sapkajelvény (43x25m) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1916. "310th Honved Infantry Regiment 3rd Battalion, Strypa Front" bronze-plated tombac cap badge (43x25mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. Báró Rudolf von Willerding, a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917 hadifém plakett (70,5mm) T:2,2- Hungary 1917. Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917 war metal plaque. FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMMANDANT DER K. U. K. 32. ID. - WEIHNACHTEN 1917. Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF HP 6385.
30430.

Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. "Báró Rudolf von Willerding, a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917" hadifém plakett (70,5mm) T:2,2-
Hungary 1917. "Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917" war metal plaque. "FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMMANDANT DER K. U. K. 32. ID. - WEIHNACHTEN 1917." Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF
HP 6385.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. Báró Rudolf von Willerding, a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917 / Katonai Mária Terézia-rend lovagkeresztje hadifém plakett (70,5mm) T:2,2- Hungary 1917. Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917 / Military Order of Maria Theresa, Knights Cross war metal plaque. FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMMANDANT DER K. U. K. 32. ID. - WEIHNACHTEN 1917. / MILITäR MARIA- THERESIEN ORDENSRITTER 17. VIII. 1917. Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF HP 6385.
30431.

Vaszary Lajos (1876-1944) 1917. "Báró Rudolf von Willerding, a 32. gyaloghadosztály parancsnoka - Karácsony 1917 / Katonai Mária Terézia-rend lovagkeresztje" hadifém plakett (70,5mm) T:2,2-
Hungary 1917. "Rudolf von Willerding, commandant of 32nd Infantry Division - Christmas 1917 / Military Order of Maria Theresa, Knight's Cross" war metal plaque. "FML. BARON RUDOLF WILLERDING KOMMANDANT DER K. U. K. 32. ID. - WEIHNACHTEN 1917. / MILITäR MARIA- THERESIEN ORDENSRITTER 17. VIII. 1917". Sign.: Lajos Vaszary (70,5mm) C:XF,VF
HP 6385.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. 69. Hindenburg Gyalogezred zománcozott fém sapkajelvény (30x37mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1917. 69th Hindenburg Infantry Regiment enamelled cap badge (30x37mm) C:XF
30432.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "69. Hindenburg Gyalogezred" zománcozott fém sapkajelvény (30x37mm) T:2
Austro-Hungarian Monarchy 1917. "69th Hindenburg Infantry Regiment" enamelled cap badge (30x37mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1920-1945. Önkéntes Ápolónő zománcozott fém jelvény (50x39mm) T:2 Hungary 1920-1945. Voluntary Nurse enamelled metal badge (50x39mm) C:XF
30433.

1920-1945. "Önkéntes Ápolónő" zománcozott fém jelvény (50x39mm) T:2
Hungary 1920-1945. "Voluntary Nurse" enamelled metal badge (50x39mm) C:XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
30434.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft