Szobrok, plakettek Tételek száma: 11
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1078581
11048
21
90000
Statues, plaquettes
Borsos Miklós (1906-1990): Balatoni szél. Bronz, jelzett, talapzat nélkül, m:26 cm 1083016
11049
21
Statues, plaquettes
Borsos Miklós (1906-1990): Kisfaludy Sándor színművészeti díj bronz plakett. Jelzett. Dísztokban. / Bronze plaque. d: 90 mm 1075580
11050
21
Statues, plaquettes
Kutas László (1936-): Békebeli házaspár. Bronz falikép, jelzett, 24×18 cm 1070747
11051
21
55000
Statues, plaquettes
Horvay János: (1873-1944): Éva. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:54 cm 1082309
11052
21
15000
Statues, plaquettes
Kő Pál(1941-): Petőfi Sándor Sajtószabadság-díj. Bronz plakett talapzaton, jelzett, m: 26 cm, plakett mérete: 10x15 cm
1064388
11053
21
Statues, plaquettes
Veszprémi Imre (1932-): Halászok a Balatonon. Bronz falikép, jelzett, 30×20 cm 1064399
11054
21
Statues, plaquettes
Nagy István János (1938-): Szerelmesek. Bronz falikép, jelzett, fa lemezre ragasztva, 23×12 cm 1044066
11055
21
14000
Statues, plaquettes
Bezerédy Gyula (1858-1925): Váratlan látogató. Bronz (későbbi utánöntés), jelzett, alabástrom talapzaton, h:15,5, m:8 cm 1083793
11056
21
Statues, plaquettes
Pásztor János (1881-1945): dr. Entz Géza, AET. Suae70, festett gipsz plakett, jelzett, kopásnyomokkal, 30x20cm 1064364
11057
21
260000
Statues, plaquettes
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
1020148
11058
21
Statues, plaquettes
1902 Zum Jubelfeste der K. k. Staats-Gewerbeschule in Reichenberg 1876-1902, a reichenbergi állami kereskedelmi iskola réz emlékplakettje, jelzett, kopásnyomokkal, 10×14 cm /
1902 Zum Jubelfeste der K. k. Staats-Gewerbeschule in Reichenberg 1876-1902, copper memorial plaquette of the state business school of Reichenberg, signed, with small wearing, 10×14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft