Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 16

Ezüst (Ag.) 6 személyes evőeszköz készlet, jelzett (Dianás cca 1900), mesterjeggyel, eredeti dobozzal, tisztított állapotban, a nagy kések pengéje cserélve volt, összesen:46 db, teljes bruttó: 3260 g, nettó: 2240 g (kések nélkül), kések bruttó: 820 g/ Complete silver (Ag.) dinner set: spoons, forks, knives etc., 46 pieces in total, gross weight 3260 g
19000.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
702,70
764,71
Ezüst (Ag.) art deco füles tálca, jelzett, mesterjeggyel (AG), eredeti üvegbetéttel, jó állapotban, nettó: 710 g, 35×20 cm, m:16 cm
19001.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Antik bécsi ezüst (Ag.) kiöntő, jelzett, apró horpadással, m:18 cm, bruttó: 307 g./ Antique silver jug
19002.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ezüst (Ag.) áttört antik kosár puttós jelenettel, jelzett(pA), poncolt, jó állapotban, 25×20 cm, nettó:267 g / Antique silver basket with puttos
19003.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ezüst (Ag.) kehely, talprész: tűz aranyozott, pótolt csiszolt lápisz lazúrit kövekkel díszített, poncolt, jelzett (Prága 1800), felső kehely rész: Cizellált monogramos indákkal, mesterjeggyel (elmosódott) jelzett (Prága 1867), m: 24,5 cm, d:15 (talp), d:10 cm (kehely), bruttó:490 g/ Antique silver chalice with gems insered later,
19004.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
1987 Aranyazott ezüst (AG.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, zománcozott hüvely, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakás a markolaton, gravírozott 60 év felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti műbőr tokjában, h:27 cm, bruttó:233 gr. / Communist Hungarian ministry presentation dagger, perfect condition. Gold plated silver.
19005.

1987 Aranyazott ezüst (AG.) miniszteri dísztőr kovácsolt acél kétélű pengével, zománcozott hüvely, tenyésztett gyöngy és féldrágakő berakás a markolaton, gravírozott "60 év" felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti műbőr tokjában, h:27 cm, bruttó:233 gr. / Communist Hungarian ministry presentation dagger, perfect condition. Gold plated silver.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
Ezüst (Ag.) cigarettatárca (farsangi jelenettel), jelzett, mesterjeggyel (SG), zománc díszítéssel, kisebb lepattanásokkal, bruttó: 175g, 10×8 cm / Antique silver (Ag.) cigarette case, hallmark (SG)
19006.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
13
Antik ezüst (Ag.) díszkanál, szélmalommal és tánc jelenettel, jelzett (Belgium), nettó: 20 g, h:12 cm/ Antique silver decorative spoon
19007.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Ezüst (Ag.) J. F. Bautte & C. a Genève márkájú zsebóra, jelzett, számozott (No. 2039.), nem működik, előlapján középen Petőfi Sándor 1848. márc. 15., hátlapján középen Szemere B. E felirattal, valamint hátlapjának belsején Csáky(??) Gyula és Weber Márton órássegédek belekarcolt nevével, 1908-as évszámmal, valamint további számsorokkal, br. 47 g / Silver (Ag.) J. F. Bautte & C. a Genève pocket watch, with hallmark, numbered (No. 2039), doesnt work, with Petőfi Sándor 1848. márc. 15. inscription on the middle of the front and Szemere B. E inscription on the middle of the reverse, with further incised inscriptions from clock-maker apprentices Gyula Csáky(??) and Márton Weber with date 1908 and with other number sequences, 47 g in gross
19008.

Ezüst (Ag.) J. F. Bautte & C. a Genève márkájú zsebóra, jelzett, számozott (No. 2039.), nem működik, előlapján középen "Petőfi Sándor 1848. márc. 15.", hátlapján középen "Szemere B. E" felirattal, valamint hátlapjának belsején Csáky(??) Gyula és Weber Márton órássegédek belekarcolt nevével, 1908-as évszámmal, valamint további számsorokkal, br. 47 g /

Silver (Ag.) J. F. Bautte & C. a Genève pocket watch, with hallmark, numbered (No. 2039), doesn't work, with "Petőfi Sándor 1848. márc. 15." inscription on the middle of the front and "Szemere B. E" inscription on the middle of the reverse, with further incised inscriptions from clock-maker apprentices Gyula Csáky(??) and Márton Weber with date 1908 and with other number sequences, 47 g in gross

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Omega Ferrari arany (Au) 18 K tokos karóra, másodperc mutatós, jelzett, működik, jó állapotban/ Omega gold 18K watch, works well
19009.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
Tissot &Fils Locle ezüst karóra, Ag, br.:24gr., mechanikus, díszes felhúzókoronával, működik, d.:3,5cm / Tissot &Fils Locle silver watch Ag, br.:24gr., with fancy crown, works well
19010.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Marvin automatic arany (Au) 9K tokos férfi karóra, működik, számlapon apró karcolás, bőr szíjjal, eredeti tokban, bruttó:23 g./ Marvin swiss gold watch, works well
19011.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft