Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 20

Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Abauj-Torna Vármegye és Kassa. I. kötet. Bp., (1896), Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, márványozott lapszélek. Restaurált.
11656.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Fiume és a Magyar-Horváth tengerpart. 17 műmelléklet (9 fénynyomat, 4 színnyoma, 1 színes térkép, 3 autotipia,) továbbá 350 szöveg-kép és teljes név- és tárgymutató. Bp., (1897), Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek. Restaurált.
11657.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Livingstone, David: Voyages DExploration au Zambéze par LAfrique Centrale 1840-1873. Paris, 1879, Hachette. Aranyozot, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
11658.

Livingstone, David: Voyages D'Exploration au Zambéze par L'Afrique Centrale 1840-1873. Paris, 1879, Hachette. Aranyozot, kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Thirring Gusztáv: Führer durch Sopron (Oedenburg) und Umgebung Sopron, 1921. Turistaság és alpinizmus. 50 p + reklámok + 1 kihajtható térkép
11659.

Thirring Gusztáv: Führer durch Sopron (Oedenburg) und Umgebung
Sopron, 1921. Turistaság és alpinizmus. 50 p + reklámok + 1 kihajtható térkép

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11660.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
1906 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 24 képpel és 1 térképvázlattal.
11661.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1903 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 17 képpel és 1 térképvázlattal.
11662.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1905 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 2 körképrészlettel, 35 képpel, 1 térképpel, 4 tervrajzzal, 1 vázrajzzal.
11663.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1901 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 31 képpel és 4 ábrával
11664.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1900 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 38 képpel és 14 vázrajzzal
11665.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1904 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 44 képpel.
11666.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1907 Turisták lapja - folyóirat a turistaság és honismeret terjesztésére. Komplett évfolyam korabeli, aranyozott félvászon kötésben. 57 képpel és 2 térképvázlattal.
11667.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft