Könyvek: Történelem

Tételek száma: 11

Kaiser Maximilian von Mexiko, der letzte Ritter des 19 Jahrhunderts. Brünn, 1867, Buschak Irrgang. Kopottas félvászon kötésben / half linen binding
11713.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11714.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
HORVÁT István: Rajzolatok a magyar nemzet legrégiebb történeteiből. Figyelem gerjesztésül ki adta - -. Pesten, 1825. Petrózai Trattner. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, gerincén címkével, körül festett lapszélekkel. Gerinc borító egy része hiányzik.
11715.

HORVÁT István: Rajzolatok a' magyar nemzet legrégiebb történeteiből. Figyelem gerjesztésül ki adta - -. Pesten, 1825. Petrózai Trattner. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, gerincén címkével, körül festett lapszélekkel. Gerinc borító egy része hiányzik.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság I-VIII. A francia forradalom és Napoleon. Bp., 1913-14. Singer és Wolfner. Kiadói, festett, aranyozott, Gottermayer egészvászon kötésben. HIbátlan állapotú, egységes sorozat!
11716.

Adorján Andor, Farkas Pál és Seres László: Forradalom és császárság I-VIII.
A francia forradalom és Napoleon. Bp., 1913-14. Singer és Wolfner. Kiadói, festett, aranyozott, Gottermayer egészvászon kötésben. HIbátlan állapotú, egységes sorozat!

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11717.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rotteck, Karl von: Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeit. I.-IX. Freiburg. 1839-40 Herdersche Kunst- und Buchhandlung, Korabeli félbőr kötésben, jó állapotban, néhol foltos. / In half leather binding. Stained pages
11718.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11719.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Thirring Gusztávné Waisbecker Irén: Dr. Waisbecker Antal élete és a magyarországi Waisbecker család története. 40 képpel. Sopron, 1935. Székely és Társa. Fűzve, kissé viseltes kiadói papírkötésben.
11720.

Thirring Gusztávné Waisbecker Irén: Dr. Waisbecker Antal élete és a magyarországi Waisbecker család története. 40 képpel.
Sopron, 1935. Székely és Társa. Fűzve, kissé viseltes kiadói papírkötésben.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Márki Sándor: I. Ferenc József Magyarország királya. Bp., 1907, Franklin. 102 egészoldalas és szövegközti képpel. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos vászonkötésben. Szép példány.
11721.

Márki Sándor: I. Ferenc József Magyarország királya.
Bp., 1907, Franklin. 102 egészoldalas és szövegközti képpel. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Ribáry Ferenc: Képes világtörténelem. I.-IV. kötet Ókor I.-III.; Középkor. Bp., 1880. Méhner Vilmos. Aranyozott félbõr kötésben szép állapotban
11722.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
9
Justice pour la Hongrie. Les erreurs cruelles du traité de Trianon. Szerk.: Légrády Ottó. Bp., [1930], Légrády Testvérek. Számos érdekes írással, képpel és illusztrációval. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. Mellékelve hozzá Légrády Ottó (1878-1948) újságíró, szerkesztő személyes hangvételű, saját kezűleg aláírt levele Genfben élő azonosítatlan szerkesztőtársa(?), D. Téglás részére. /  Justice pour la Hongrie. Les erreurs cruelles du traité de Trianon. Ed. / Rédigé par Ottó Légrády. Budapest, [1930], Légrády Fr
11723.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft