https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 12

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kozma,(Lajos) Ludvig: Das Neue Haus Ideen und Versuche zur gestaltung des Familienhauses mit Zeichnungen und Fotografien eigener Arbeiten. Zürich, (1941). H. Girsberger (Hungaria Buchdruckerei, Bp.) Első kiadás. Számtalan fotó és rajz illusztrációval. Dedikált példány: Purhász Tibor kedves kollégámnak, Kozma Gy. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.
11733.

Kozma,(Lajos) Ludvig: Das Neue Haus
Ideen und Versuche zur gestaltung des Familienhauses mit Zeichnungen und Fotografien eigener Arbeiten. Zürich, (1941). H. Girsberger (Hungaria Buchdruckerei, Bp.) Első kiadás. Számtalan fotó és rajz illusztrációval. Dedikált példány: "Purhász Tibor kedves kollégámnak, Kozma Gy." Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
15
Ruzicskay György: Szerelemkereső. Száznyolc eredeti algrafia. Nagyvárad, 1935, Sonnenfeld Adolf. Félvászon kötésben, a gerince egy helyütt szakadt, egyébként jó állapotban, eredeti karton védőtokkal.
11734.

Ruzicskay György: Szerelemkereső. Száznyolc eredeti algrafia. Nagyvárad, 1935, Sonnenfeld Adolf. Félvászon kötésben, a gerince egy helyütt szakadt, egyébként jó állapotban, eredeti karton védőtokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
1
Folnesics, J.: Die Wiener Porzellan-Sammlung Karl Mayer. Katalog und historische Einleitung. Mit über 500 Abbildungen auf 86 tlw. farb. Tafeln. Wien, Artaria 1914. OLdr. mit RVerg. 4to. VI, 156 S. 1 von 350 num. Sorszám:300/183. Kiadói egészbőr kötésben, restaurált. Szép állapotban / leather binding, good condition
11735.

Folnesics, J.: Die Wiener Porzellan-Sammlung Karl Mayer. Katalog und historische Einleitung. Mit über 500 Abbildungen auf 86 tlw. farb. Tafeln. Wien, Artaria 1914. OLdr. mit RVerg. 4to. VI, 156 S.
1 von 350 num. Sorszám:300/183. Kiadói egészbőr kötésben, restaurált. Szép állapotban / leather binding, good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
0
György Kornis. Wien, é.n., a szerző saját kiadása. Kornis Görgy sajátkezű ajánlásával. Kemény kötésben, fedőborítóval, szép állapotban.
11737.

György Kornis. Wien, é.n., a szerző saját kiadása. Kornis Görgy sajátkezű ajánlásával. Kemény kötésben, fedőborítóval, szép állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. A negyedik kiadás után forditotta Pfeifer Ignácz. Nyolvankilencz ábrával és két táblával. Bp., 1897. K. M. Természettudományi Társ. 406+(14)p.+2t. (Természettud. Könyvkiadó-vállalat. LIX. kötet.) Kiadói vászonkötésben, hátsó borítón kis foltokkal
11738.

Schmidt, F.: A gyakorlati fotografozás kézikönyve. A negyedik kiadás után forditotta Pfeifer Ignácz. Nyolvankilencz ábrával és két táblával.
Bp., 1897. K. M. Természettudományi Társ. 406+(14)p.+2t. (Természettud. Könyvkiadó-vállalat. LIX. kötet.) Kiadói vászonkötésben, hátsó borítón kis foltokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben
11739.

Molnár Antal: Magyar-e a cigányzene? Bp., 1937, szerzői kiadás. 19p. Nyomtatta Kner Izidor könyvnyomdája Gyomán. Kissé szakadt papírkötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. A művész aláírásával és ajánlásával. Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerű állapotban.
11740.

Novotny Tihamér (szerk.): Aknay János. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. A művész aláírásával és ajánlásával. Illusztrált kiadói karton kötésben. Újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui. Bp. (1946.) Vajna György és Társa. 96 p. Egészoldalas fotók. Kiadói félvászon-kötésben, védőborító nélkül.
11741.

Kankowszky Tamás: Photos d’aujourd’hui.
Bp. (1946.) Vajna György és Társa. 96 p. Egészoldalas fotók. Kiadói félvászon-kötésben, védőborító nélkül.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy T. Katalin: Csíkszentmihályi Róbert. A Szentendrei Művészportrék sorozat Műhelybeszélgetése alakalmából 2006. április 6. Dedikált példány! 2005, Mester Nyomda. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, újszerű állapotban.
11742.

Nagy T. Katalin: Csíkszentmihályi Róbert. A Szentendrei Művészportrék sorozat Műhelybeszélgetése alakalmából 2006. április 6. Dedikált példány! 2005, Mester Nyomda. Kiadói karton kötésben, fedőborítóval, újszerű állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Graesse, , J. G. Th., dr., , Jaennicke, E.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. 16. Auflage. Berlin, 1922, Schmidt. Kicsit hibás gerincű, kiadói félvászon kötésben / half linen binding, with small fault on the spine
11743.

Graesse, , J. G. Th., dr., , Jaennicke, E.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. 16. Auflage. Berlin, 1922, Schmidt. Kicsit hibás gerincű, kiadói félvászon kötésben / half linen binding, with small fault on the spine

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Illustrirter Katalog der Internationalen Jubiläums-Kunst-Ausstellung im Künstlerhause. Wien, 1888, Verlag der Genossenschaft der Bildenden Künstler Wiens. Díszes, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban /full linen binding, good condition
11744.

Illustrirter Katalog der Internationalen Jubiläums-Kunst-Ausstellung im Künstlerhause. Wien, 1888, Verlag der Genossenschaft der Bildenden Künstler Wiens. Díszes, dombornyomott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban /full linen binding, good condition

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon. Bp., 1941, Magyar Nyomdászok Társasága. (Pesti Lloyd ny.). 300p. Szövegközti képekkel. Az írás születésétől, híres nyomdászok történetétől, a nyomdatachnikák ismertetésén át a hazai nyomdák bemutatásáig...
11745.

Kertész Árpád: A nyomtatott betű története és útja Magyarországon.
Bp., 1941, Magyar Nyomdászok Társasága. (Pesti Lloyd ny.). 300p. Szövegközti képekkel. Az írás születésétől, híres nyomdászok történetétől, a nyomdatachnikák ismertetésén át a hazai nyomdák bemutatásáig...

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz