Fotó

Tételek száma: 162

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Korán reggel, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 10,5x15,5 cm / cca 1933 Imre Kinszki (1901-1945): Early in the morning, artists stamp ont the verso, 10,5x15,5 cm
11298.

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Korán reggel, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 10,5x15,5 cm /
cca 1933 Imre Kinszki (1901-1945): Early in the morning, artist's stamp ont the verso, 10,5x15,5 cm

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Utcai lámpa fénye, a szerző hagyatékában levő vintage negatívról készült későbbi nagyítás, felületén kopásnyomokkal, 40x30 cm / cca 1933 Imre Kinszki (1901-19045): Street lamps light, later enlarged of a vintage photo negative, without artists stamp, 40x30 cm
11299.

cca 1933 Kinszki Imre (1901-1945): Utcai lámpa fénye, a szerző hagyatékában levő vintage negatívról készült későbbi nagyítás, felületén kopásnyomokkal, 40x30 cm /
cca 1933 Imre Kinszki (1901-19045): Street lamp's light, later enlarged of a vintage photo negative, without artist's stamp, 40x30 cm

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1920 Kerny István (1879-1963) fotóművész önmagával sakkozik, trükkfotó kettős expozícióval, feliratozott, jelzetlen vintage fotó a szerző hagyatékából, 10x12,6 cm, karton 23x17 cm
11300.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
cca 1950-1990 A XX. század második felének kortárs magyar fotóművészeti tétele, 99 fotográfus (Ágg Károly, Alapfy László, Ambrus Tibor, Ágoston István, Bahget Iskander, Balázsi József, Balla András, Balogh Ferencz, Bándi András, Bánkuti András, Baric Imre, Baricz Katalin, Benkő Imre, Bojár Sándor, Csabai István, Csepreghi Éva, Csigó László, Csoszó Gabriella, Dallos László, Danis Barna, Dobosy László, Döbrössy Pál, Esztergomi Katalin, Fáth Péter, Fejér Gábor, Gál Imre, Gáti György, Gebhardt György, Germán Péter, Gervai Tamás, Gink Károly, Gollob József, Gyenes Kálmán, Harmos Csilla, Hegedűs Márton, Helm Gusztáv, Horváth Lajos, Horváth Péter, Ikládi László, Inkey Alice, Juhász Miklós, Jung Zseni, Kabáczy Szilárd, Kaczur Pál, Kaiser Ottó, Kalocsai Rudolf, Karai Sándor, Kárász Judit, Kerekes Gábor, Keveházi János, Kolláth Mária, Koller Antal, Kotnyek István, Kovács Zoltán, Körtvélyesi László, Krisch Béla, Kotnyek Antal, Kovács Béla, Kovács László, Kurucz János, Lajos Tamás, Dr. Lajos Sándor, Loska György, Magyar Alfréd, Markovics Ferenc, Marton Tibor, Meződy István, Mihalecz Lajos, Mikó László, Módis Gábor, Móra Gábor, Mudrák Attila, Nagy Lajos, Nagy Sándor, Nagy Zoltán, Panyik István, Pólya Zoltán, Pataki Zoltán, Ifj. Rácz Endre, Seidner Zoltán, Regős Gábor, Regős István Károly, Somogyi Tamás, Stalter György, Szathmáry-Király Ádám, Szávay István, Szaák Tamás, Tatár Tibor, Tiszavölgyi József, Tokaji András, Tóth Erzsébet, Tóth Gusztávné, Tóth (György? István?), Turpisz György, Vadas Ernő, Vincze János, Vigovszky István, Zsigri Oszkár, Zsuffa Béla ) egy-egy vintage alkotása, többsége jelzett, tehát összesen 99 db fotó, 18x24 cm, vagy ehhez közeli méretekben
11301.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
1985 Arató Tibor: Kötőmánia, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
11302.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1970 Balásy Pál: Rézüstök, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 30x40 cm
11303.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1910 Bíró Pál felvétele a fővárosi szoborpályázat egyik alkotásáról, 22x16 cm, karton 33x25 cm
11304.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1930 Dr. Csörgeő Tibor (1896-1968): Sziklán napozó sellő, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 15x12 cm
11305.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1950 Demeter Károly (1892-1983): Aktfotók budapesti műtermében, a szerző hagyatékában őrzött negatívok későbbi kontakt másolata, 4 db 6x9 cm-es felvétel, két db fotópapíron, 9x14 cm
11306.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1940 Dulovits Jenő (1903-1972): Budapest kivilágítva, pecséttel, aláírással jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 10x15 cm / cca 1940 Jenő Dulovits (1903-1972): Budapest by night, artists stamp on the verso, 10x15 cm
11307.

cca 1940 Dulovits Jenő (1903-1972): Budapest kivilágítva, pecséttel, aláírással jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 10x15 cm /
cca 1940 Jenő Dulovits (1903-1972): Budapest by night, artist's stamp on the verso, 10x15 cm

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1925 Gaiduschek Erzsi (1875-1956): Anya gyermekével, hidegpecséttel jelzett, 23,5x16,5 cm, karton 32,5x22,5 cm
11308.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
cca 1970 Giltán Tivadar: Napfényben a híd, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x23 cm
11309.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft