Statuten für den kaiserlich österreichischen Franz Joseph-Orden. Wien, 1908., 18p. 4 litho táblával. Aranyozott, gerincénél kissé elvált kiadói egészvászon-kötésben. / Statutes of the Franz Joseph order. With 4 litho tables. In slightly damaged linen binding. 18+4p.