Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 23

Szecessziós bronz váza, jelzés nélkül, m:15,5 cm / Art Nouveau Bronze Vase
11026.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Farkas motívumos gazdagon díszített tajtékkő pipa, ezüst (Ag.) fedéllel, jelzett, gazdagon faragott, festett, fából készült szárral, h: 49 cm / Ornated Meerschaum pipe, with wolf motif and silver (Ag.) top, signed, with stem, l: 49 cm
11027.

Farkas motívumos gazdagon díszített tajtékkő pipa, ezüst (Ag.) fedéllel, jelzett, gazdagon faragott, festett, fából készült szárral, h: 49 cm /

Ornated Meerschaum pipe, with wolf motif and silver (Ag.) top, signed, with stem, l: 49 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
Oroszlánmotívumos, díszesen faragott régi tajtékkő pipa, 1700 felirattal, fém fedéllel, fából készült szárral, h: 68 cm / Ornated antique Meerschaum pipe with lion motif, metal top and 1700 inscription, with wooden stem, l: 68 cm
11028.

Oroszlánmotívumos, díszesen faragott régi tajtékkő pipa, "1700" felirattal, fém fedéllel, fából készült szárral, h: 68 cm /

Ornated antique Meerschaum pipe with lion motif, metal top and "1700" inscription, with wooden stem, l: 68 cm

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Adler ezüst (Ag.) fedelű díszes tajtékpipa, 1810 felirattal, nyúl motívummal, jelzett, mesterjeggyel, ép szárral, h: 47,5 cm / Adler antique Meerschaum pipe, with silver (Ag.) top, rabbit motif and 1810 inscription, signed, hallmarked, with intact stem, l: 47,5 cm
11029.

Adler ezüst (Ag.) fedelű díszes tajtékpipa, "1810" felirattal, nyúl motívummal, jelzett, mesterjeggyel, ép szárral, h: 47,5 cm /

Adler antique Meerschaum pipe, with silver (Ag.) top, rabbit motif and "1810" inscription, signed, hallmarked, with intact stem, l: 47,5 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1915 Szerb díszhangszer, kézzel faragott szerb címerrel és katona figurával, jelzett, kisebb szakadás a bőrnél, h:80 cm/
11030.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1930 Balaton falidísz, benne kézzel festett képpel / Balaton ornament with hand painted picture d:13 cm
11031.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Régi (1800-as évekbeli) tengerészeti hajózási távcső: mono teleszkópos, négytagú távcső szemlencse-zárral. Tárgylencse 40 mm, kb. 7x-es nagyítással, hosszúság: kihúzva 57 cm, összecsukva 24 cm / Vintage navy googles 57 cm
11032.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Jelenetekkel gazdagon díszített kis kínai fém asztali dísz, m: 9,5 cm
11033.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Jelenetekkel gazdagon díszített nagy kínai fém asztali dísz, m: 11,5 cm
11034.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1930-1940 Szalmásy Sándor: Népi motívumokkal gazdagon díszített, faragott körtefa doboz, jelzett, hibával és apró lekopással, 25,5×13×21,5 cm A pécsi fafaragó művész bakonyi, sárközi, ormánsági székely motívumokat felhasználó munkái a brüsszeli világkiállításon (1935) is szerepeltek. / cca 1930-1940 Sándor Szalmásy: Carved pear tree box, richly ornated with folk motifs, signed, with damages, 25,5×13×21,5 cm Some works of the wood-carver from Pécs, using the székely/szekler motifs of the Bakony, Sárköz and Ormánság regions of Hungary, were displayed at the World Exhibition in Brussels (1935).
11035.

cca 1930-1940 Szalmásy Sándor: Népi motívumokkal gazdagon díszített, faragott körtefa doboz, jelzett, hibával és apró lekopással, 25,5×13×21,5 cm A pécsi fafaragó művész bakonyi, sárközi, ormánsági székely motívumokat felhasználó munkái a brüsszeli világkiállításon (1935) is szerepeltek. /

cca 1930-1940 Sándor Szalmásy: Carved pear tree box, richly ornated with folk motifs, signed, with damages, 25,5×13×21,5 cm Some works of the wood-carver from Pécs, using the székely/szekler motifs of the Bakony, Sárköz and Ormánság regions of Hungary, were displayed at the World Exhibition in Brussels (1935).

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Miniatűr antik ezüstözött Ferenc Józsefet ábrázoló vésetlen pecsétnyomó, törv. védve (G. Ges. = gesetzlich geschützt) felirattal, jelzés nélkül, nettó 38,2 g, m: 4 cm / Small antique silver-plated typarium with the bust of Franz Joseph I, without seal image, with registered (G. Ges. = gesetzlich geschützt) inscription on it, without sign, 38,20g, m: 4 cm
11036.

Miniatűr antik ezüstözött Ferenc Józsefet ábrázoló vésetlen pecsétnyomó, "törv. védve" (G. Ges. = gesetzlich geschützt) felirattal, jelzés nélkül, nettó 38,2 g, m: 4 cm /

Small antique silver-plated typarium with the bust of Franz Joseph I, without seal image, with "registered" (G. Ges. = gesetzlich geschützt) inscription on it, without sign, 38,20g, m: 4 cm

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft