Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 15

Benkő, Joseph: Transsilvania. Sive Magnus Transsilvaniae Principatus. Olim Dacia Mediterranea dictus. Orbi nondum satis cognitus multifariam, ac strictim illustratus. Pars prior sive generalis. Tom. II. Claudiopoli, 1853, Typis lycei regii. Aranyozott félbőr kötésben, kopott fedőlap ill., gerinc, ázás nyomok a belső oldalak egy részén.
11802.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11803.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Veszprém 1910. okt. 4. A Veszprémi Székesegyház felszentelése alkalmából kiadott képes album. 18p. Gottermayer féle, aranyozott egészbőr kötésben. Gerincen kis hibával
11804.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Chernel István: Utazás Norvégia végvidékére Bp., 1893. Franklin ny. 449p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Félvászon kötésben
11805.

Chernel István: Utazás Norvégia végvidékére
Bp., 1893. Franklin ny. 449p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Félvászon kötésben

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11
Harsányi István: Sárospataki kalauz Második javított és bővített kiadás. Sárospatak, 1928. Fisher ny. 150 l. 49 képpel. Kiadói, illusztrált, javított kartonálásban, körülvágatlan.
11806.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Boldizsár Iván: A gazdag parasztok országa. [H. é.n.] Franklin. 67p. 2. kiadás. Kiadói, színes, illusztrált (Mallász Gitta) papírborítóban.
11807.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
KŐSZEGHY Elemér: Kassa műemlékei Budapest, 1939, Officina. Officina képeskönyvek. Illusztrált kiadói kartonkötésben. Sok képpel illusztrált kiadvány.
11808.

KŐSZEGHY Elemér: Kassa műemlékei
Budapest, 1939, Officina. Officina képeskönyvek. Illusztrált kiadói kartonkötésben. Sok képpel illusztrált kiadvány.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sziklay János: Mit csinált a régi Balaton - egylet? Adatok a Balaton történetéhez. Veszprém, 1935, Fodor Ferenc könyvnyomdája. A gerincnél kicsit szakadt. Dedikált példány! Nagyon ritka!
11809.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1904 Mahler Gyula: Az idült szívbántalmak kezelése - Buziásfürdő és gyógyjavaslatai. Sok képpel. / Many illustrations 16p.
11810.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Cholnoky jenő: A Földközi Tenger és kijárói Nyolc képpel Bp. 1915. M. Adria Egy. 50 p. (Magyar Adria Könyvtár 5.) Kiadói illusztrált papírborítóban
11811.

Cholnoky jenő: A Földközi Tenger és kijárói
Nyolc képpel Bp. 1915. M. Adria Egy. 50 p. (Magyar Adria Könyvtár 5.) Kiadói illusztrált papírborítóban

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Prinz Gyula: Harc a tengerért Bp. 1916. M. Adria Egy. 58 p. (Magyar Adria Könyvtár 10.) Kiadói illusztrált papírborítóban
11812.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 21. köt.: Zemplén vármegye és Sátoraljaújhely rendezett tanácsú város. Bp., [1907], Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben, gerince három kis helyen szakadt, egyébként szép állapotban. / In ornated, painted linen binding, with a few small damages on the spine, otherwise in good condition.
11813.

Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 21. köt.: Zemplén vármegye és Sátoraljaújhely rendezett tanácsú város. Bp., [1907], Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben, gerince három kis helyen szakadt, egyébként szép állapotban. /

In ornated, painted linen binding, with a few small damages on the spine, otherwise in good condition.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft