Könyvek: Történelem

Tételek száma: 9

Pufendorf, Samuel: Introduction a lhistoire de lunivers. Vol. 4. Bordázott, aranyozott gerincű, kicsit kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
11757.

Pufendorf, Samuel: Introduction a l'histoire de l'univers. Vol. 4. Bordázott, aranyozott gerincű, kicsit kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
11758.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
11759.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Neuer gemeinnütziger und unterhaltender Vaterländischer Haus-Kalender für Ungarn und Siebenbürgen, für Katolische, Evangelische und Griechen auf das gemeine Jahr 1854. 29. évf. Kassa, 1854, Karl Werser. Borítója hiányzik, kicsit megviselt állapotban. / Neuer gemeinnütziger und unterhaltender Vaterländischer Haus-Kalender für Ungarn und Siebenbürgen, für Katolische, Evangelische und Griechen auf das gemeine Jahr 1854. 29. Jahrgang. Kaschau/Košice, 1854, Karl Werser. The covers are missing, in a bit worn out condition.
11760.

Neuer gemeinnütziger und unterhaltender Vaterländischer Haus-Kalender für Ungarn und Siebenbürgen, für Katolische, Evangelische und Griechen auf das gemeine Jahr 1854. 29. évf. Kassa, 1854, Karl Werser. Borítója hiányzik, kicsit megviselt állapotban. /

Neuer gemeinnütziger und unterhaltender Vaterländischer Haus-Kalender für Ungarn und Siebenbürgen, für Katolische, Evangelische und Griechen auf das gemeine Jahr 1854. 29. Jahrgang. Kaschau/Košice, 1854, Karl Werser. The covers are missing, in a bit worn out condition.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Jakab Elek: Szabadságharczunk történetéhez. Visszaemlékezések 1848-1849-re. Bp., 1880. Rautmann Frigyes. 577+(3)p.+9t. Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Egy-két lapon foltok
11761.

Jakab Elek: Szabadságharczunk történetéhez. Visszaemlékezések 1848-1849-re.
Bp., 1880. Rautmann Frigyes. 577+(3)p.+9t. Aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Egy-két lapon foltok

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Sturm Antal: Országgyűlési almanach 1897-1901. Rövid életrajzi adatok a főrendiház és a képviselőház tagjairól. Bp. 1901. Budapesti Tudósító. (Lloyd-Társ. ny.) 398 + [1] + [28] p. (vegyes tárgyú hirdetések). Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy lapon tollal írt bejegyzéssel, egy lap rojtos.
11762.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11763.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A felvidéki magyarság húsz éve. 1918-1938. Szerk. a Magyar Statisztikai Társaság Államtudományi Intézete. Bp., 1938, K.M. Egyetemi ny. 136 p., 5 térkép (kihajtható), 3 táblázat (kih.) Fűzve, kiadói borítóban.
11764.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
11765.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft