Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 6

11893.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Rudolf Neugebauer und Julius Orendi: Orientalische Teppichkunde. Leipzig 1909. Verlag von Karl W. Hiersemann. Festett egészvászon kötésben. / Fulll linen binding
11894.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Studio - Home, Charles (Editor): The Art of the Book. A Review of Some Recent European and American Work in Typography, Page Decoration & Binding. London, Paris, New York: 1914. The Studio Ltd., 276 p. Rengeteg illusztrációval, álbordás, félbőr kötésben / With numerous illustrations. 20th-century leather-backed boards, handbound,
11895.

Studio - Home, Charles (Editor):
The Art of the Book. A Review of Some Recent European and American Work in Typography, Page Decoration & Binding.
London, Paris, New York: 1914. The Studio Ltd., 276 p. Rengeteg illusztrációval, álbordás, félbőr kötésben / With numerous illustrations. 20th-century leather-backed boards, handbound,

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Anton Mayer: Wiens Buchdrucker-Geschichte 1482 - 1882. Herausgegeben von den Buchdruckern Wiens. I.-II. Wien, 1883-1887. Verlag des Comites zur Feier der vierhundertj. Einführung der Buchdruckerkunst in Wien. Kiadói félbőr aranyozott kötésben, számos litho illusztrációval / In half leather binding, with many litho illustrations. Good condition
11896.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Szentpál Olga, Rabinovszky Márius: Tánc. A mozgásművészet könyve. Angelo, Hugo Erfurth (Dresden és Máté Olga felvételeivel. Bp., 1928, Általános Nyomda. Kiadói papírkötésben. Leszakadt fedőlap, szakadozott gerinc.
11897.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Székely Aladár fényképei írók és művészek. Ady Endre és Ignotus előszavával. Első sorozat. Budapest, 1915, Jókai és Lőbl Mór ny. feliratos hártyapapírral védett fényképek. Kiadói, kissé viseltes papírborítóban.
11898.

Székely Aladár fényképei írók és művészek. Ady Endre és Ignotus előszavával. Első sorozat. Budapest, 1915, "Jókai" és Lőbl Mór ny. feliratos hártyapapírral védett fényképek. Kiadói, kissé viseltes papírborítóban.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft