Kerámia

Tételek száma: 20

Kovács Margit (1902-1977): Kenyérszelő. Festett mázas terrakotta, jelzett, hibátlan, m:36 cm
11068.

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
Kovács Margit (1902-1977): Kislány virággal. Festett kerámia, jelzett, copfján apró lepattanás / Girl with flower. Painted ceramic with minor fault 13 cm
11069.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Felolvasó asszony. Mázas festett kerámia gyertyatartó, jelzett, hibátlan, m:31 cm / Ceramics figure
11070.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Varga Mátyás (1910-2002): Napraforgók. Festett mázas falikép, apró máz hibákkal, jelzett, 48×22 cm
11071.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Bélapátfalvai születésnapi kulacs dugóval, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m:24 cm / B. Apátfalva ceramics flask richly ornated with folk motifs, signed, with small damages
11072.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Antik asztali tintatartó, cca 19.sz. eleje, mázas kemény cserép, K D C felirattal, jelzés nélkül. Lepattanásokkal, sok mázhibával. 18x19x16cm
11073.

Antik asztali tintatartó, cca 19.sz. eleje, mázas kemény cserép, "K D C" felirattal, jelzés nélkül. Lepattanásokkal, sok mázhibával. 18x19x16cm

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Antik Miskolcz butykoskorsó párban, dugó nélkül, kézzel festett, jelzett, egyiken apró máz hiba, m:18 cm (2×)
11074.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11075.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11076.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
11077.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11078.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Hummel kutyás gyertyatartó, mázas kerámia, jelzett, hibátlan m:5 cm, h:8 cm/ Hummel candelstick with dog, ceramisc, signed, perfect condition
11079.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft