Fotó és dia / Photos and slides Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
101602
3367
52
1890 Danko Pista fényképe (sérült) 101600
3368
52
1880 Vastagh György festő fényképe sajátkezű aláírással 101601
3369
52
1885 Báró Vecsera Mária fényképe 101772
3370
52
1900
101781
3371
52
1500
2 db zsidó témájú fotó (Kárpátalja) 101816
3372
52
101880
3373
52
1923 Espersit Mária József Attila múzsája fotó keretben 101603
3374
52
Államférfiak 4db régi fénykép 101773
3375
52
2200
101774
3376
52
5 db footballista képeslap 101877
3377
52
1866 ifj. Bartal György földművelésügyi-ipari-kereskedelmi miniszter (1820-1875) keményhátú fotó 101874
3378
52
1866 Gr. Almássy György keményhátú fotó Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft