Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 139
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3292910
19074
482
Books: Travelling, Local History
P. Gábris Grácián O.F.M.: A kínai nyomor poklában (Ferences világmissziók) Ferences Missziók, 1942. 32p. Kiadói papírkötésben 3291472
19075
482
Szász Zsombor: Románia. Kincsestár. 28. sz. Bp., 1931,Magyar Szemle Társaság, 80 p. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval. 3272108
19076
482
Egyházi földrajz. Az új világtérkép és az Egyház. Összeáll.: Beresztóczy Miklós. Bp., 1961, Ecclesia. Egészvászon-kötésben, jó állapotban. 3277686
19077
482
Rédey Judit - Ritter P. Tibor: Csodavíz 2. Vizek csodái, csodák vizei. H.n., Bookmarket. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2919862
19078
482
Sächsische Schweiz. Mit einer Einführung von Hans Hofmann. Dresden, 1958, Sachsenverlag. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. 3292906
19079
482
L. Szkrjagin: S.O.S. Táncsics Kiadó, 1963. 207 p. Kiadói félvászon kötésben 3171908
19080
482
400
Péterffy Ida: Pálóczi Horváth Ádám Szántódon. Ismeretlen somogyi levelek 1788-1789. Szántódi Füzetek I. 1980, Siotur. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3292947
19081
482
Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Kissé sérült félvászon kötésben. 3295068
19082
482
Lukács László - Bányai Balázs: A Vörösmarty Emlékház története. 2021, Koszorú, kartonált papírkötés, jó állapotban. Gazdag színes képanyaggal. 3205783
19083
482
8 db helytörténeti könyv, útikönyv: Prága - Csehország; Burgenland útikalauz; Az egri vár; Fertőd; Szigetvár és környéke; Szécsény; Zalakaros; Drezda, Lipcse, Szász-Svájc. Vegyes állapotban. 3297609
19084
482
Kmetty Kálmán: Balassagyarmati utcanevek. Balassagyarmat, 1980, Városi Tanács,(Nógrád megyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 217+3 p.+7 t.(térképek)+1 p. Fekete-fehér térképvázlatokkal, szövegközti fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott nylon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadással, címkével. Megjelent 2000 példányban. 3266462
19085
482
Ország-Világ Almanach 1913. Szerk.: Váradi Antal, Falk Zsigmond. Bp., 1913, Országos Irodalmi Rt., (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 261+11 p. Kiadói aranyozott, festett szecessziós félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft