Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/465/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500002/Zsolnay-perzsa-mintas-kionto-Benyomott-Zsolnay-Pecs-jelzessel-1288-as-formaszam-Kezzel-fes~II3053629
3053629
11547
465
70000
Kikiáltási ár:
70 000 Ft 189,19 EUR , 205,88 USD
Leírás: Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm