Megvehető
Kosárba Eltávolítás
55 000 Ft
148,65 EUR, 161,76 USD
1914 Erzsébet királyné Deák Ferenc ravatalánál, nagyméretű litográfia, Elemi Népiskolai Szemléltető Fali Képek, kiadja: Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium, restaurált, sérült, vakrámára kasírozva, 92×60 cm