Koppány Attila (1947-): Diagonálisok, 2019-2022. Akril, vászon. Jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/465/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Koppany-Attila-1947-Diagonalisok-2019-2022-Akril-vaszon-Jelzett-a-hatoldalan-Kiallit~II3132073
3132073
10012
465
90000
Kikiáltási ár:
90 000 Ft 243,24 EUR , 264,71 USD
Leírás: Koppány Attila (1947-): Diagonálisok, 2019-2022. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Újbuda Galéria, 2019. Fakeretben. 40x40 cm.
: nagy_andras