9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Bruno Héroux (1868-1944): Saláta (Salat). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lapszéli néhány kevés apró folttal, 21x14 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, very slighty stained on the edge od the sheet