https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/464/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~1000005/Gorka-Geza-1894-1971-Habanos-vaza-Korongozott-cserep-csontszinu-repesztett-un-Bidtel~II3124989
3124989
11069
464
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
LeÃrás:
Gorka Géza (1894-1971): Habános váza. Korongozott cserép, csontszÃnű, repesztett (ún. Bidtel) alapmázon, szÃnesen festett növényi motÃvumok. Alján jelzett: masszába karcolt GNV háromszög Gorka. Szépen restaurált repedéssel d: 16 cm, m: 16 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert