Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 55
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3129153
31316
464
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
Csontos Attila 2016. "Szózat emlékérem" jelzett Ag emlékérem kapszulában (10g/0.999/30mm) T:PP fo. 3101307
31317
464
Numizmatika
Csontos Attila 2016. "Szózat emlékérem" jelzett Ag emlékérem kapszulában (10g/0.999/30mm) T:PP 3129174
31318
464
Numizmatika
Csontos Attila DN "Magyar Századok - XI. század" kétoldalas aranyozott Cu emlékérem kapszulában (34mm) T:PP 3129276
31319
464
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) DN "Forradalom és Szabadságharc 1848-49 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában (15g/0.500/34mm) T:PP 2947764
31320
464
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) DN "Forradalom és Szabadságharc 1848-49 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP 3129280
31321
464
Numizmatika
Fritz Mihály (1947- ) DN "Nándorfehérvári diadal 1456 / Magyarország Történelme" Ag emlékérem kapszulában, tanúsítvánnyal (15g/0.500/34mm) T:PP 3129284
31322
464
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Petőfi Sándor" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP 2691686
31323
464
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Liszt Ferenc 1811-1886" ezüstözött Cu emlékérem kapszulában (40mm) T:PP patina 2907750
31324
464
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent László" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 3101582
31325
464
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent István" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 3101569
31326
464
Numizmatika
ifj. Szlávics László (1959-) 2012. "Nagy Magyarok / Kodály Zoltán" aranyozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (40mm) T:PP 2789896
31327
464
Numizmatika
2016-2018. "A világ leghíresebb festményei" aranyozott, multicolor Cu emlékérmek (10xklf) eredeti, fa éremtartó konzolban, 8db tanúsítvánnyal (érem:60x35mm/db, keret:230x340mm) T:PP Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft