2013. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor szettben + 2013. "I. Lajos aranyforintja" aranyozott Ag, jelzett utánveret (3,49g/0.999/20mm) T:PP a belső tokon a ragasztás kis részben elengedett