11935.
464. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
60 000 Ft
162,16 EUR, 176,47 USD
Kisfaludy Strobl Zsigmond (1884-1975): Trianon szoborcsoport alakjai - Észak. Engóbozott kerámia, sérülésekkel, alak kezén hiánnyal, jelzett, m: 25 cm