18032.
464. Lezárult gyorsárverés
Plakát
40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Veszedelmes életkor, 1938. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Huguette Duflos és Jean Pierre Aumont szereplésével. Csak felnőtteknek. Litográfia, papír. Békés jelzéssel a litográfián jobbra fent. Hajtásnyomokkal, sérült, kissé foltos. 97×31 cm. Ritka! / Vintage rare Hungarian poster of the French movie "Maman Colibri", lithograph on paper, damaged.