Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 111

Amerikai Egyesült Államok 1965. A Szabadságszobor 100. évfordulója 1865-1965 / Amerikai Bevándorlási Múzeum bronz emlékérem, peremén Medallic Art Co. NY. gyártói jelzéssel. Szign.: Frank Gasparro (63mm) T:AU,XF patina, ph, ü. USA 1965. Centennial of the Statue of Liberty 1865-1965 / American Museum of Immigration bronze commemorative medallion with Medallic Art Co. NY. makers mark on the edge. Sign.: Frank Gasparro (63mm) C:AU,XF patina, edge error, ding
32222.

Amerikai Egyesült Államok 1965. "A Szabadságszobor 100. évfordulója 1865-1965 / Amerikai Bevándorlási Múzeum" bronz emlékérem, peremén "Medallic Art Co. NY." gyártói jelzéssel. Szign.: Frank Gasparro (63mm) T:AU,XF patina, ph, ü. USA 1965. "Centennial of the Statue of Liberty 1865-1965 / American Museum of Immigration" bronze commemorative medallion with "Medallic Art Co. NY." maker's mark on the edge. Sign.: Frank Gasparro (63mm) C:AU,XF patina, edge error, ding

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
32223.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1969. Apollo 11 - Békével érkeztünk az egész emberiségért / Az első ember a Holdon - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins - 1969. július 20. aranyozott fém emlékérem (39mm) T:UNC USA 1969. Apollo 11 - Came in peace for all mankind / First man on the Moon - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins - Jul 20 1969 gilt metal medallion (39mm) C:UNC
32224.

Amerikai Egyesült Államok 1969. "Apollo 11 - Békével érkeztünk az egész emberiségért / Az első ember a Holdon - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins - 1969. július 20." aranyozott fém emlékérem (39mm) T:UNC USA 1969. "Apollo 11 - Came in peace for all mankind / First man on the Moon - E. Aldrin, N. Armstrong, M. Collins - Jul 20 1969" gilt metal medallion (39mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32225.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Amerikai Egyesült Államok 1976. Bicentenárium 1776-1976 kétoldalas, peremükön jelzett Ag és bronz emlékérempár eredeti Franklin Mint dísztokban (132,01g/0.925/63mm) T:UNC (eredetileg PP) patina, folt USA 1976. Bicentennial Medal 1776-1976 double sided, Ag and bronze medallions, hallmarked on the edge, in original Franklin Mint case (132,01g/0.925/63mm) C:UNC (originally PP) patina, folt
32226.

Amerikai Egyesült Államok 1976. "Bicentenárium 1776-1976" kétoldalas, peremükön jelzett Ag és bronz emlékérempár eredeti "Franklin Mint" dísztokban (132,01g/0.925/63mm) T:UNC (eredetileg PP) patina, folt USA 1976. "Bicentennial Medal 1776-1976" double sided, Ag and bronze medallions, hallmarked on the edge, in original "Franklin Mint" case (132,01g/0.925/63mm) C:UNC (originally PP) patina, folt

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
32227.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1982-1985. 175. évforduló / Abraham Lincoln, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt fém emlékérmek (4xklf) T:AU USA 1982-1985. 175th Anniversary / Abraham Lincoln, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt metal commemorative medallions (4xdiff) C:AU
32228.

Amerikai Egyesült Államok 1982-1985. "175. évforduló / Abraham Lincoln, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt" fém emlékérmek (4xklf) T:AU USA 1982-1985. "175th Anniversary / Abraham Lincoln, George Washington, Thomas Jefferson, Theodore Roosevelt" metal commemorative medallions (4xdiff) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
32229.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1987. 200 éves az Egyesült Államok alkotmánya fém emlékérem (38mm) T:AU USA 1987. Constitution of the United States Bicentennial metal medal (38mm) C:AU
32230.

Amerikai Egyesült Államok 1987. "200 éves az Egyesült Államok alkotmánya" fém emlékérem (38mm) T:AU USA 1987. "Constitution of the United States Bicentennial" metal medal (38mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok 2019. Az első Holdra szállás 50. évfordulója Ni emlékérem (39,5mm) T:PP USA 2019. The 50th Anniversary of the first Moon landing Ni commemorative medallion (39,5mm) C:PP
32231.

Amerikai Egyesült Államok 2019. "Az első Holdra szállás 50. évfordulója" Ni emlékérem (39,5mm) T:PP USA 2019. "The 50th Anniversary of the first Moon landing" Ni commemorative medallion (39,5mm) C:PP

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Amerikai Egyesült Államok DN Benjamin Franklin kétoldalas Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal Philadelphia (0,999/31,13g) T:PP USA DN American Silver Eagle Ag medallion in capsule, case, with certificate Philadelphia (0,999/31,13g) C:PP
32232.

Amerikai Egyesült Államok DN "Benjamin Franklin" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában, dísztokban, tanúsítvánnyal "Philadelphia" (0,999/31,13g) T:PP USA DN "American Silver Eagle" Ag medallion in capsule, case, with certificate "Philadelphia" (0,999/31,13g) C:PP

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
32233.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft