Hajózás, Balaton

Tételek száma: 29

Flotilla emlékdoboz Emlék Újpest, 1953 felirattal, kulcs nélkül, 22x15x8 cm
17276.

Flotilla emlékdoboz "Emlék Újpest, 1953" felirattal, kulcs nélkül, 22x15x8 cm

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1873 Az Első cs. kir. szab. Duna-gőzhajózási Társaság helyi szemályszállító menetek megújítását kihirdető rendelete. Ráragasztott okmánybélyegekkel Üvegezett keretben / Order of the DDSG for renewing schedules 28x40 cm
17277.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Gr. Széchenyi István: Balatoni gőzhajózás. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17278.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Pálffy István: Egy kis hazai. Balatonkenese - Akarattya. A Balaton keleti kapuja. Balatonkenese, 2010, Balatonkenese Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17279.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Balatoni telekfelosztási építési szabályrendeletek és azok magyarázata. Balatoni Könyvtár 4. sz. Bp., 1935., M. Kir. Balatoni Intéző Bizottság, 87 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel, kissé foltos borítóval.
17280.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szabó László: A cattaroi Catenák eredete. Bp., 1915, Élet, 8 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
17281.

Szabó László: A cattaroi "Catenák" eredete. Bp., 1915, "Élet", 8 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17282.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1862 DDSG (Első Dunagőzhajózási Tárasaság) hajó menetrend kivágáson 12x26 cm
17283.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Régi hajós mérő eszköz, házi készítésű, fára kasírozott Balaton térképpel.
17284.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Révész Tamás: Siófok. H.n., 1993, Herald Ügynökség. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
17285.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1969 Balaton Múzeum - Keszthely. Vezető a keszthelyi Balatoni Múzeum természettudományi, régészeti, történeti, néprajzi és fürdőtörténeti állandó kiállításához. Keszthely, 1969, Veszprém Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, a kihajtható tábla kijár, szakadt.
17286.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balaton-felvidék útikalauz. Szerk.: Örvös János. Bp., 1965, Sport. Térkép-melléklettel (A Balatonfelvidék turistatérképe, 95x33 cm). Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a térképen kisebb szakadással.
17287.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft