Magyar vasúti árudíjszabás. II. rész. Díjszabási határozmányok. Bp., 1959, Közdok. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, a szövegben helyenként utólagos javításokkal, kiegészítésekkel.