5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Gyöngyössy Sámuel. Köznapi imák templomi használatra, tekintettel az évszakokra. I-II. kötet (egy kötetben). Debrecen, 1894, Harmathy Pál. 255+255 p. Korabeli vaknyomásos, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, I. kötet címlapján apró sérüléssel, kisebb folttal és korabeli Ferenczi B Miskolcz bélyegzéssel.