20465.
464. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
20 000 Ft
Post Wheeler: Albanian wonder tales. By - -, Litt. D. Illustrated by Maud and Miska Petersham. Garden City, 1936, Doubleday, Doran & Co., Inc., 282 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal és egy egészoldalas szÃnes cÃmképpel. Angol nyelven. ElsÅ‘ kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.