5 000 Ft
Ángyán János - D.-né Mittag Margit: A diétás konyha a mindennapos gyakorlatban. Dr. - - egyetemi ny. r. tanár jóváhagyásával a Pécsi Erzsébet Tudományegyetem Belklinikájának gyakorlata alapján összeáll. - - a belklinika diétás tanársegédje. I.: A szív, a vérkeringés és a vese megbetegedéseinek étrendje. II.: A gyomor-, bél-, máj- és epehólyagbetegségek étrendi ellátása. III.: A lázas megbetegedések, a tuberkulózis, a vészes vérszegénység, a Bazedow-kór és az idült székrekedés étrendje, soványító és hízlaló étrend. IV.: A cukorbetegek étrendje. Bp.,(1933.),Singer és Wolfner, 4+131+5 p.+4 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.